Bee 4 Zimiernikejszyn!

Już w najbliższą sobotę w Kazimierzu zagrają Dziady Kazimierskie! Tym razem z zimowej odsłonie. Zapowiadane premierowe wykonanie najnowszej piosenki!

Zima w tym roku raczej uniemożliwia, by festiwal zimowych atrakcji w Kazimierzu – Zimiernikejszyn - rozwinął skrzydła. Aura sprawia, że niedługo zapomnimy chyba w ogóle, do czego służą sanki, łyżwy czy narty – te ostatnie może niekoniecznie, dzięki sztucznemu naśnieżaniu, o ile temperatury tylko pozwolą.

Honor kazimierskiej zimy uratują Dziady Kazimierskie, które już w sobotę 9 stycznia o godzinie 20.00 w Zajeździe Piastowskim wystąpią z koncertem zimowym. Może zapowiadana premiera nowej piosenki „Zimówka” rozrusza w końcu kapryśną dotąd aurę i sprawi, że zima powróci w kazimierskie wąwozy i na kazimierskie place, by można w końcu nałożyć narty biegówki, łyżwy czy wziąć sanki z nadzieją na udaną sannę.

Po koncercie moc wrażeń zapewni DJ Felix Petarda.

Bilety - w cenie 15 zł - przedsprzedaż, 20 zł - w dniu koncertu, dzieci gratis - do nabycia w recepcji Hotelu Zajazd Piastowski, w którym odbędzie się koncert.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2020.
Planujesz wyjazd Sylwestrowy 2020/2021? Szukasz korzystnego miejsca noclegowego? Daj się porwać szaleństwu sylwestrowej nocy. Sprawdź ofertę obiektów noclegowych, w których z radością przywitasz...
Pokaż stopkę