Bal dla dzieci w Kuncewiczówce

Skomentuj (4)

W sobotę 2 czerwca Dom Marii i Jerzego Kuncewiczów zaprasza wszystkie dzieci na bal u Kuncewiczów! Mile widziane i wskazane jest przybycie w strojach postaci z książek.

Bal będzie się toczył pod hasłem "Dziecko obywatelem Globu!". Nawiązanie do książki Jerzego Kuncewicza pt. Republika Globu i jego działalności społecznej na rzecz dobra dzieci i młodzieży będzie okazją do wspominania Gospodarzy "Willi pod Wiewiórką". Oboje troszczyli się o los ludzi młodych. Kuncewicz był kierownikiem Wydziału ds. Dzieci i Młodzieży w przedwojennym Ministerstwie Spraw Społecznych. Kuncewiczowa natomiast za działalność oświatową i charytatywną otrzymała Medal Niepodległości od Marszałka Józefa Piłsudskiego. Uczestnicy uroczystości dowiedzą się także, "w jaki sposób pomnażają się skarby"...

Przewidziano następujące punkty programu:

Poszukiwanie skarbów i tajemnicy niezwykłego Tadzia
Radość czytania
Malowanie i rysowanie różnych różności
Słodkie co nieco

zródło: Muzeum Nadwiślańskie

Skomentuj


Dodane komentarze (4)

Mapa

Muzea

Dom Marii i Jerzego Kuncewiczów


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę