A my na tej wojnie ładnych parę lat... (fotoreportaż)

Skomentuj (23)

zobacz więcej (21)

Sobotnie pojawienie się zabytkowych pojazdów militarnych marki Willys – Jeep wzbudziło niekłamane zainteresowanie na kazimierskim Rynku. Fotoreportaż grupy studenckiej wykonany pod opieką Maksa Skrzeczkowskiego.

Skomentuj


Dodane komentarze (23)

 • pijany znad Grodarza
  @ Szok napisał:" co emigrator)jak nas nie ma , to cisza ...nikt słowa nie bąknie"
  " Nie bąknie, bo jest PRZEKONANY, ze to obciach prowadzić SPORY z pijanym.... . Tak sobie czytam ile to w Kazimierzu hoteli, pensjonatow itp.. Niestety. W nich przebywają sami znamienici, dobrze wychowani goście. Właścicielom tych obiektow udziela się Ich WIELKOŚĆ, chociaż uważają, że ;" my, kazimierzacy' Taki np. właściciel ... . Ech. Co bedę wymieniał. Zacytuję :" Tacy sami, a ściana miedzy nami" Może jakijsiek " Wesele" by sie zdało.
 • szok
  Tak sobie myślę (a mysleć mi chyba wolno? co emigrator)jak nas nie ma , to cisza ...nikt słowa nie bąknie .Tylko się pojawimy juz wojna ''domowa''.No chyba że emigrator cenzuruje i jak ktoś się na czymś nie zna to pisac nie może .
 • szok
  Dać im spokój, zrobią porządek z jednymi i drugimi, a każdy pożałuje że cwaniakował.
  Tylko jak spod burki dojrzysz czy kobieta ładna.
 • pijany znad Grodarza
  @ I znowu WYWOŁAŁEŚ wilka. Chłopie. Miejsce w historii będziesz miał zapewnione. Palić i te , i te, i to jednocześnie ?. A co z meczetami, spytam nieskromnie?.
 • Tadek
  Ale jaka już będziecie palić kościoły i synagogi, to tylko nie mówcie, że Tadek zaczął :)
 • pijany znad Grodarza
  @ Tadek. W dzisiejszych czasach trudno COŚ sensownego napisać. "Mgła" zrobiła swoje.
 • Tadek
  K....a, a ja tylko napisałem, że mi się pies i imię Roksolana podoba... I rozpętałem trzecią wojnę światową?
 • pijany znad Grodarza
  @zok. Ty dzisiaj podobnie, jak Marcin Meller wtedy. Jednym słowem KONIECZNIE ChCESZ UCHODZIĆ ZA RADYKAŁA.
  " Poczułem się osobiście urażony, bo SB zakwalifikowała mnie do frakcji umiarkowanej w NZS. A uważałem się wtedy za radykała - mówi Marcin Meller w rozmowie z Jakubem Szczepańskim.
 • szok
  Wiem że was mierzi , nie tylko ciebie, ostatnio Meller w wyniku swoich kompleksów (pochodzenie)opublikował w Newsweeku co następuje
  - Kiedy jadę metrem obok kolesi w koszulkach na ramiączkach, co samo w sobie jest obleśne w centrum miasta, a im tak wali spod tych pacholców, tak capi nieprzytomnie jak z kibli w dawnej bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego, tych przy samym wejściu do świątyni czytania, które na dzień dobry atakowały niezapomnianym i absolutnie morderczym bukietem .
  Im wolno polską flagę włożyć w gó.... oczerniac Polakow a my mamy siedzieć cicho .
  Nie jestem nastolatkiem , Ziemkiewicz, Kukiz itd też na małolatów nie wyglądają prawda?
  Nie interesuje nas co wam się tu nie podoba .Jak się nie podoba to granice w Israelu są otwarte .Emigrator nic nie wiesz o ruchach narodowych , masz mylny obraz z TVNu gdzie hasłami antypaństwowymi nazywają ''Bóg Honor Ojczyzna ''
 • Ulka
  Jak widzę, dyskusja pod tym fotoreportażem, choć nie dotyczy fotografii, jak najbardziej na temat: "A my na tej wojnie ładnych parę lat..." ;-)
 • emigrator
  @szok doskonale zdaję sobie sprawę z faktu że dyskusja z tobą nie ma większego sensu, coś co wystaje ci z butów i drapie ci wąsa skutecznie uniemożliwia jakąkolwiek komunikację miedzy nami. odpowiadając na twoje pytanie muszę przyznać że nie wiem skąd ci przyszło do głowy że mi polacy przeszkadzają? otóż nie, nie przeszkadzają mi , przeszkadza mi niestety polactwo twojego typu i to bardzo, mierzi mnie zwyczajnie.
  muszę jednak przyznać że jestem pod pozytywnym wrażeniem twojej powścigliwości. zatanawiałem się czy twoja kolejna wypowiedź z cyklu "nie znam się to się wypowiem" ograniczy się do typowego głupkowatgo polaczkowatego żartu. obawiałem się bowiem że jako "prawdziwy polski" zaraz wygnasz panią Roksolanę z powrotem do domu żeby nie nie wysysała soków z naszej ziemi i nie zjamowala polskim studentom miejsc na uczelniach....patrz myliłem się... może bóg jednak istnieje?
 • szok
  Pijany a niech cię !!! wygrałeś jakiś ''Voice of Poland ''i solistą w tym zespole jesteś ?
 • szok
  Emigrator bo ci pejsy odpadną , cóż ci tak Polacy przeszkadzają ?Owszem tu jest Polska a nie Polin.
 • emigrator
  @dominika nie ma co współczuć toć to klasyczny przykład polactwa ze swoją nacjonalistyczno-katolicką retoryką.
  polski wąs który polskim wąsem pozostanie...

  Tu jest polska! tu jest polska! tu jest polska!
 • pijany znad Grodarza
  @Szok.http://www.youtube.com/watch?v=u0XOrUs_oQA
 • Ignacy Kłopot
  Zdrowej polskiej żywności kupionej w "Stonce" będącej własnością portugalską, reklamowanej przez pewnego polskiego aktora wyrażającego się niezbyt przychylnie o niektórych rodakach :)
 • szok
  Pijany powinieneś mnie już na tyle znać i wiedzieć , że moje poglądy są bardziej ''na prawo'' .Narodowcy nie uznają ani PO ani PISu ani żadnej innej ''bandy''.Razem sprzedali Nas do kołchozu zwanego UE a fee!! z tego powodu dzisiaj na śniadanko wcinałeś sztuczną paszę z marketu zamiast zdrowej żywności POLSKIEJ.
 • szok
  ''Koleżanka nie jest polką''.Dominika niezależnie od animozji politycznych POLAK POLKA dla mnie brzmi dumnie .Co z ciebie za ''polka'' pisana małą literą.PIS nie ma tu nic do rzeczy.
 • pijany znad grodarza
  @ Dominika. Szok to taki gość, który, nie wiedzieć dlaczego sądzi, że wybawieniem dla Polski jest PiS i stąd bierze się Jego brak tolerancji, przy założeniu, że inteligencję posiada.
 • Dominika
  A ja Ci współczuję inteligencji i braku tolerancji.
  Koleżanka nie jest polką

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę