Aktualności dla "remont muzeum nadwiślańskiego"

Zakończył się remont konserwatorski Domu Kuncewiczów. Uroczyste otwarcie planowane jest za półtora tygodnia, ale zwiedzanie będzie możliwe już od najbliższego piątku.
Dom Marii i Jerzego Kuncewiczów wciąż pozostaje zamknięty dla zwiedzających. Jednak remont obiektu dobiega końca, więc prawdopodobnie już niebawem znów pojawią się w nim turyści. A wewnątrz czeka na nas sporo niespodzianek, m.in. w postaci nowych zbiorów. Jakich? O tym poniżej.
Muzealna aplikacja mobilna pomoże w zwiedzaniu oddziałów Muzeum Nadwiślańskiego w Kazimierzu Dolnym. Ma być gotowa już w sierpniu.
Wraz z początkiem roku pojawiają się pozytywne informacje z Muzeum Nadwiślańskiego. Otóż zakończył się odbiór techniczny pierwszego z remontowanych obiektów: domu wójtowskiego z Modliborzyc.

Muzeum Nadwiślańskie dopiero w przyszłym roku otworzy swoje podwoje dla zwiedzających. Pierwsze muzealne budynki zostaną oddane do użytku w pierwszym kwartale roku 2020. Cały projekt zakończy się w sierpniu. Co teraz widać i słychać na placu budowy?

Remont pięciu zabytkowych budynków, w których mieszczą się oddziały Muzeum Nadwiślańskiego w Kazimierzu Dolnym nie zakończy się w tym roku. Termin zakończenia prac został przedłużony.

Pokaż stopkę