Wybierz #KierunekLubelskie. Konkurs!

Wybierz #KierunekLubelskie – to hasło IX Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „Lubelskie. Smakuj życie!”. Fotografie można nadsyłać do 30 października.
Konkurs na najlepszą fotografię z regionu lubelskiego „Lubelskie. Smakuj życie!” organizowany od 2007 r. adresowany jest do zarówno do profesjonalistów zajmujących się fotografią artystyczną, reportażową czy dokumentacyjną, jak i amatorów. Zdjęcia muszą pokazywać obraz Lubelszczyzny, a szczególnie miejsc atrakcyjnych dla turystów zwiedzających i odkrywających jego smaki, zgodnie z hasłem promocyjnym „Lubelskie. Smakuj życie!”. Liczymy, że nie zabraknie na nim zdjęć naszego Miasteczka!
- Tegoroczna edycja wpisuje się w obecną kampanię promocyjną „Wybierz #KierunekLubelskie” – piszą organizatorzy. – Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego zaprasza do odwiedzenia naszego regionu i utrwalenia wyjątkowych chwil spędzonych na Lubelszczyźnie!
Konkurs rozgrywa się w 2 kategoriach: fotografia artystyczna i reportażowa. Każdy uczestnik może nadesłać do 5 zdjęć łącznie na adres Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego, Departament Promocji, Sportu i  Turystyki, ul. Artura Grottgera 4, 20-029 Lublin (z dopiskiem na kopercie: „Konkurs fotograficzny" do 30 października. Decyduje data stempla pocztowego lub potwierdzenia przyjęcia przesyłki w Kancelarii Ogólnej UMWL (na parterze). Przewidziano nagrody pieniężne. Najciekawsze prace będą zaprezentowane na pokonkursowej wystawie, znajdą również się w katalogu, wydanym w formie kalendarza Regionu Lubelskiego na 2021 rok.
Rozstrzygnięcie konkursu na początku grudnia 2020 roku.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę