Wybierz #KierunekLubelskie. Konkurs!

Wybierz #KierunekLubelskie – to hasło IX Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „Lubelskie. Smakuj życie!”. Fotografie można nadsyłać do 30 października.
Konkurs na najlepszą fotografię z regionu lubelskiego „Lubelskie. Smakuj życie!” organizowany od 2007 r. adresowany jest do zarówno do profesjonalistów zajmujących się fotografią artystyczną, reportażową czy dokumentacyjną, jak i amatorów. Zdjęcia muszą pokazywać obraz Lubelszczyzny, a szczególnie miejsc atrakcyjnych dla turystów zwiedzających i odkrywających jego smaki, zgodnie z hasłem promocyjnym „Lubelskie. Smakuj życie!”. Liczymy, że nie zabraknie na nim zdjęć naszego Miasteczka!
- Tegoroczna edycja wpisuje się w obecną kampanię promocyjną „Wybierz #KierunekLubelskie” – piszą organizatorzy. – Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego zaprasza do odwiedzenia naszego regionu i utrwalenia wyjątkowych chwil spędzonych na Lubelszczyźnie!
Konkurs rozgrywa się w 2 kategoriach: fotografia artystyczna i reportażowa. Każdy uczestnik może nadesłać do 5 zdjęć łącznie na adres Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego, Departament Promocji, Sportu i  Turystyki, ul. Artura Grottgera 4, 20-029 Lublin (z dopiskiem na kopercie: „Konkurs fotograficzny" do 30 października. Decyduje data stempla pocztowego lub potwierdzenia przyjęcia przesyłki w Kancelarii Ogólnej UMWL (na parterze). Przewidziano nagrody pieniężne. Najciekawsze prace będą zaprezentowane na pokonkursowej wystawie, znajdą również się w katalogu, wydanym w formie kalendarza Regionu Lubelskiego na 2021 rok.
Rozstrzygnięcie konkursu na początku grudnia 2020 roku.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2023! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Pokaż stopkę