Aktualności dla "kazimierska Synagoga "

- Postaramy się, by dać Wam to, co mamy najcenniejsze w tym momencie, i wierzymy, że Wy będziecie nam dawać również to, co macie najcenniejsze. Witamy Was bardzo serdecznie. „Zol zajn” – tak zaczął się rzeczywiście wyjątkowy koncert Beaty Czerneckiej i artystów Piwnicy pod Baranami.

Zol zajn (video)

Jej cechą charakterystyczną jest niezwykła, mocna, emocjonalna barwa jej głosu oraz głęboki, sceniczny przekaz osobowościowy – kazimierska synagoga zaprasza na recital Zol zajn w wykonaniu Beaty Czerneckiej. Artystce towarzyszyć będą muzycy z krakowskiej Piwnicy pod Baranami.

Pierwszy polski wykonawca słynnej „Diany” Paula Anki, znany także z wykonania „Konika na biegunach”, którego wyprowadził z kabaretu na estradę - Michał Hochman wystąpi 31 sierpnia w Kazimierzu Dolnym z koncertem „Tych miasteczek nie ma już”.

Puławianin z pochodzenia, krakowianin z wyboru, spadkobierca kultury śródziemnomorskiej – z zamiłowania. Krzysztof Gryko, którego pamiętamy z ubiegłorocznego koncertu zespołu Los Mar Sentimentales w Knajpie u Fryzjera, wystąpi znowu w Kazimierzu, tym razem solo z gitarą flamenco.

Pokaż stopkę