Aktualności dla "Jacek Bromski"

W Kazimierzu, jak już pisaliśmy, rozgrywa się akcja nowego filmu Jacka Bromskiego. Niektóre sceny były realizowane w starym domu na ulicy Puławskiej, siedzibie rodu Piądłowskich. O „Wyprawie na księżyc” opowiada Marzena Godziszewska.

Trwają zdjęcia do najnowszego filmu Jacka Bromskiego „Wyprawa na księżyc”. Plenery kręcono także w Kazimierzu i okolicach.

Uwikłanie

Oklaskami zakończyła się projekcja najnowszego filmu Jacka Bromskiego „Uwikłanie”, który zaprezentowano w pensjonacie Folwark Walencja na Górach w ramach spotkań Klubu Dobrego Filmu. Po seansie odbyło się spotkanie z reżyserem.

Sprawa Centrum Sztuki Audiowizualnej, które miałoby powstać w kamieniołomach w Kazimierzu Dolnym wzbudziła wielkie emocje. Po wielu długich godzinach rozmów, kazimierscy radni zdecydowali, że konieczne jest spotkanie informacyjne z mieszkańcami.

O Centrum Sztuki Audiowizualnej, które miało powstać w Kazimierzu Dolnym pisaliśmy w sierpniu tego roku. Potem temat ucichł. Teraz powraca, jednak czy projekt ten ma szanse na realizację? Zdania są podzielone.

O budowie kina w Kazimierzu Dolnym mówi się już od kilku lat. Jednak do tej pory były to jedynie słowa. Teraz mają szansę spełnienia, gdyż w Miasteczku ma powstać Centrum Sztuki Audiowizualnej.

Pokaż stopkę