Aktualności dla "festiwale w kazimierzu"

Pod koniec lipca br. w Kazimierzu już po raz drugi odbędzie się Festiwal Sztuki Filmowej Jidysz organizowany przez Fundację Ochrony Dziedzictwa Kultury Żydów w ramach Festiwalu Kultury Jidysz.

W ostatni długi weekend po raz pierwszy w Kazimierzu Dolnym odbył się Majowy Festiwal Muzyczny. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem, czego skutkiem - miejmy nadzieję - będzie kolejna edycja festiwalu za rok.

Autorem logo oraz plakatu pierwszej edycji planowanego w sierpniu nowego Festiwalu Filmu i Sztuki w Kazimierzu Dolnym jest artysta Jarosław Koziara z Lublina.
Nasz portal jako jeden z patronów medialnych Festiwalu Filmu i Sztuki DWA BRZEGI pierwszy podaje Państwu oficjalne informacje na temat tego wydarzenia. Poniżej bezpośrednia relacja z konferencji prasowej odbywającej się w warszawskiej restauracji „Żywiciel”.
W dniach od 4 do 11 sierpnia 2007 roku, odbywać się będzie w Kazimierzu Dolnym oraz Janowcu n/Wisłą (po drugiej stronie Wisły), Festiwal Filmu i Sztuki DWA BRZEGI.
Do Kazimierza po rocznej przerwie powraca festiwal filmowy. Sprawą jego reaktywacji zajmuje się nowo powstałe Stowarzyszenie Dwa Brzegi, które jako główny swój cel zakłada promocję dwóch sąsiadujących przez Wisłę Miasteczek – Kazimierza i Janowca nad Wisłą.
Pokaż stopkę