Zmiana organizacji ruchu na ul. Lubelskiej

Skomentuj (17)

Wraz z początkiem sierpnia zmieniła się organizacja ruchu drogowego na ulicy Lubelskiej w Kazimierzu Dolnym. Na co należy zwrócić uwagę?

Jak już wcześniej informowaliśmy, w Kazimierzu Dolnym znów wprowadzone zostają zmiany w organizacji ruchu drogowego. Weszły one w życie 6 sierpnia i tym razem dotyczą ulicy Lubelskiej.

Jaki jest zakres zmian? Przede wszystkim dotyczy likwidacji zakazu ruchu na odcinku od ulicy Szkolnej do ulicy Rynek. Oprócz tego utworzone zostały miejsca parkingowe o specjalnym przeznaczeniu, tzn.: wyłącznie dla interesantów przedszkola (5 miejsc), przy SP ZOZ wyłącznie dla interesantów przychodni (5 miejsc), dla osób niepełnosprawnych (3 miejsca), wyłącznie dla interesantów KOKPiT (3 miejsca) a także utworzone zostały miejsca parkingowe dla osób posiadających identyfikator Burmistrza Kazimierza Dolnego.

- Identyfikatory wydawane będą mieszkańcom Gminy Kazimierz Dolny po złożeniu wniosku o zezwolenie na parkowanie na ul. Lubelskiej – czytamy na stronie internetowej magistratu. – Wnioski przyjmowane będą od 23 lipca w Urzędzie Miasta w Kazimierzu Dolnym, ul. Senatorska 5, 24-120 Kazimierz Dolny, e-mail: um@umkd.pl.

Wnioski można pobrać na stronie internetowej urzędu lub też w sekretariacie.

Skomentuj


Dodane komentarze (10)

 • klient609814
  Trzy miejsca dla inwalidów to za mało, przyjezdnych samochodem ludzi niepełnosprawnych jest dużo W tej sprawie napisałem do Pana Burmistrza.Czekam na reakcję.
 • ciekawski
  A. Więcej znaków;P;
 • pijany znad Grodarza
  Nowa organizacja ruchu. Buhahaha.
  • ciekawski
   Chyba parkowania.Rano jechałem na targ Lubelską ,żadnych zmian.
 • Maria
  Gdzie niby mają ludzie parkować?Na terenie miasta nie ma chyba żadnego bezpłatnego parkingu co jest nienormalne.
  Od lat na Lubelskiej nie było zakazu I moim zdaniem tak było dobrze.
  Fakt można wydzielić po miejscu do ośrodka zdrowia i przedszkola ale reszta powinna zostać do dyspozycji ludzi NIE TYLKO MIESZKANCOW.
  Turysta widząc tylko zakazy na bank tu wróci...
  • www
   Mario a MIESZKANCY to nie ludzie ? Jedna jaskółka wiosny nie czyni ,czy taka krótka Lubelska ,wolna od zakazów coś pomoże -nie sądzę! przyjedzie taki "ludz" i postawi samochód na cały dzień albo i dwa i sprawa zamknięta, nie skorzystasz.
  • ciekawski
   Jest na działce pod klasztorem,ale trzeba mieć bobika żeby tam podjechać.Ale szacun dla właścicieli działki.
 • ciekawski
  Znak ;zakaz ruchu: na Lubelskiej nic nie znaczył.Wystarczyło popatrzeć na rejestracje samochodów parkujących na Lubelskiej.Chyba żę mieli specjalne zezwolenia.
 • ;/;/;/
  Na moje oko każdy mieszkaniec powinien dostać możliwość parkowania przed swoją posesja bez żadnych zgód !
  Dostęp do informacji również jest kiepski ,nie każdy siedzi na internecie na tej cudownej stronie i czyta aktualności .
  Mieszkańcy powinni być o tej zmianie poinformowani pisemnie....
 • Dona
  Same zakazy w tym mieście ... smutne .
 • lubelak
  Wczoraj jechałem i żadnych zmian nie było-zakaz dalej stał. Prosta rzecz a nie potrafi nasz wódz i jej dopilnować. Narobił bałaganu wprowadzając absurdalne zakazy, teraz próbuje to naprawić, tylko jak zwykle po swojemu.
 • wikii
  w porę napisany tekst dziś 8 sierpień a wnioski można było składać do lipca tak wygląda informowanie mieszkańców Kazimierza
  • wikii
   a przepraszam źle przeczytałam
 • Mieszkanka
  Czy można prosić o link? Nie widzę na stronie internetowej urzędu.
  • Anka
   Ja też nie widzę, ale to wyjątkowo fatalnie prowadzona strona co nie jest akurat winą burmistrza.
  • mmm
   na stronie urzędu w prawym górnym rogu jest wyszukiwarka proszę wpisać ,,wniosek" i się wyświetli
  • mmm
   http://www.kazimierz-dolny.pl/miasto/aktualnosci/3041,informacja-o-zmianie-organizacji-ruchu-drogowego-ul-lubelskiej-w-kazimierzu-dolnym.html
   to jest link do pobrania wniosku

Mapa

Informacje o mieście

Urząd Miasta w Kazimierzu Dolnym


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2020.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2020.
Pokaż stopkę