Zmiana organizacji ruchu na ul. Lubelskiej

Skomentuj (17)

Wraz z początkiem sierpnia zmieniła się organizacja ruchu drogowego na ulicy Lubelskiej w Kazimierzu Dolnym. Na co należy zwrócić uwagę?

Jak już wcześniej informowaliśmy, w Kazimierzu Dolnym znów wprowadzone zostają zmiany w organizacji ruchu drogowego. Weszły one w życie 6 sierpnia i tym razem dotyczą ulicy Lubelskiej.

Jaki jest zakres zmian? Przede wszystkim dotyczy likwidacji zakazu ruchu na odcinku od ulicy Szkolnej do ulicy Rynek. Oprócz tego utworzone zostały miejsca parkingowe o specjalnym przeznaczeniu, tzn.: wyłącznie dla interesantów przedszkola (5 miejsc), przy SP ZOZ wyłącznie dla interesantów przychodni (5 miejsc), dla osób niepełnosprawnych (3 miejsca), wyłącznie dla interesantów KOKPiT (3 miejsca) a także utworzone zostały miejsca parkingowe dla osób posiadających identyfikator Burmistrza Kazimierza Dolnego.

- Identyfikatory wydawane będą mieszkańcom Gminy Kazimierz Dolny po złożeniu wniosku o zezwolenie na parkowanie na ul. Lubelskiej – czytamy na stronie internetowej magistratu. – Wnioski przyjmowane będą od 23 lipca w Urzędzie Miasta w Kazimierzu Dolnym, ul. Senatorska 5, 24-120 Kazimierz Dolny, e-mail: um@umkd.pl.

Wnioski można pobrać na stronie internetowej urzędu lub też w sekretariacie.

Skomentuj

Przeciągnij i upuść zdjęcia, lub kliknij

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

Podpisz się, aby dodać komentarz

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

lub zarejestruj się


Dodane komentarze (17)

Mapa

Informacje o mieście

Urząd Miasta w Kazimierzu Dolnym


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Znamy sposób na udane Wakacje 2018! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2018. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Weekend listopadowy 11-12 listopada 2018 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Pokaż stopkę