Zmiana organizacji ruchu na ul. Lubelskiej

Skomentuj (17)

Wraz z początkiem sierpnia zmieniła się organizacja ruchu drogowego na ulicy Lubelskiej w Kazimierzu Dolnym. Na co należy zwrócić uwagę?

Jak już wcześniej informowaliśmy, w Kazimierzu Dolnym znów wprowadzone zostają zmiany w organizacji ruchu drogowego. Weszły one w życie 6 sierpnia i tym razem dotyczą ulicy Lubelskiej.

Jaki jest zakres zmian? Przede wszystkim dotyczy likwidacji zakazu ruchu na odcinku od ulicy Szkolnej do ulicy Rynek. Oprócz tego utworzone zostały miejsca parkingowe o specjalnym przeznaczeniu, tzn.: wyłącznie dla interesantów przedszkola (5 miejsc), przy SP ZOZ wyłącznie dla interesantów przychodni (5 miejsc), dla osób niepełnosprawnych (3 miejsca), wyłącznie dla interesantów KOKPiT (3 miejsca) a także utworzone zostały miejsca parkingowe dla osób posiadających identyfikator Burmistrza Kazimierza Dolnego.

- Identyfikatory wydawane będą mieszkańcom Gminy Kazimierz Dolny po złożeniu wniosku o zezwolenie na parkowanie na ul. Lubelskiej – czytamy na stronie internetowej magistratu. – Wnioski przyjmowane będą od 23 lipca w Urzędzie Miasta w Kazimierzu Dolnym, ul. Senatorska 5, 24-120 Kazimierz Dolny, e-mail: um@umkd.pl.

Wnioski można pobrać na stronie internetowej urzędu lub też w sekretariacie.

Skomentuj

Przeciągnij i upuść zdjęcia, lub kliknij

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

Podpisz się, aby dodać komentarz

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

lub zarejestruj się


Dodane komentarze (17)

Mapa

Informacje o mieście

Urząd Miasta w Kazimierzu Dolnym


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-12 listopada 2018 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2018.
Pokaż stopkę