Zmiana organizacji ruchu na ul. Lubelskiej

Skomentuj (17)

Wraz z początkiem sierpnia zmieniła się organizacja ruchu drogowego na ulicy Lubelskiej w Kazimierzu Dolnym. Na co należy zwrócić uwagę?

Jak już wcześniej informowaliśmy, w Kazimierzu Dolnym znów wprowadzone zostają zmiany w organizacji ruchu drogowego. Weszły one w życie 6 sierpnia i tym razem dotyczą ulicy Lubelskiej.

Jaki jest zakres zmian? Przede wszystkim dotyczy likwidacji zakazu ruchu na odcinku od ulicy Szkolnej do ulicy Rynek. Oprócz tego utworzone zostały miejsca parkingowe o specjalnym przeznaczeniu, tzn.: wyłącznie dla interesantów przedszkola (5 miejsc), przy SP ZOZ wyłącznie dla interesantów przychodni (5 miejsc), dla osób niepełnosprawnych (3 miejsca), wyłącznie dla interesantów KOKPiT (3 miejsca) a także utworzone zostały miejsca parkingowe dla osób posiadających identyfikator Burmistrza Kazimierza Dolnego.

- Identyfikatory wydawane będą mieszkańcom Gminy Kazimierz Dolny po złożeniu wniosku o zezwolenie na parkowanie na ul. Lubelskiej – czytamy na stronie internetowej magistratu. – Wnioski przyjmowane będą od 23 lipca w Urzędzie Miasta w Kazimierzu Dolnym, ul. Senatorska 5, 24-120 Kazimierz Dolny, e-mail: um@umkd.pl.

Wnioski można pobrać na stronie internetowej urzędu lub też w sekretariacie.

Skomentuj


Dodane komentarze (17)

 • klient609814
  Trzy miejsca dla inwalidów to za mało, przyjezdnych samochodem ludzi niepełnosprawnych jest dużo W tej sprawie napisałem do Pana Burmistrza.Czekam na reakcję.
 • ciekawski
  A. Więcej znaków;P;
 • pijany znad Grodarza
  Nowa organizacja ruchu. Buhahaha.
  • ciekawski
   Chyba parkowania.Rano jechałem na targ Lubelską ,żadnych zmian.
 • Maria
  Gdzie niby mają ludzie parkować?Na terenie miasta nie ma chyba żadnego bezpłatnego parkingu co jest nienormalne.
  Od lat na Lubelskiej nie było zakazu I moim zdaniem tak było dobrze.
  Fakt można wydzielić po miejscu do ośrodka zdrowia i przedszkola ale reszta powinna zostać do dyspozycji ludzi NIE TYLKO MIESZKANCOW.
  Turysta widząc tylko zakazy na bank tu wróci...
  • www
   Mario a MIESZKANCY to nie ludzie ? Jedna jaskółka wiosny nie czyni ,czy taka krótka Lubelska ,wolna od zakazów coś pomoże -nie sądzę! przyjedzie taki "ludz" i postawi samochód na cały dzień albo i dwa i sprawa zamknięta, nie skorzystasz.
  • ciekawski
   Jest na działce pod klasztorem,ale trzeba mieć bobika żeby tam podjechać.Ale szacun dla właścicieli działki.
 • ciekawski
  Znak ;zakaz ruchu: na Lubelskiej nic nie znaczył.Wystarczyło popatrzeć na rejestracje samochodów parkujących na Lubelskiej.Chyba żę mieli specjalne zezwolenia.
 • ;/;/;/
  Na moje oko każdy mieszkaniec powinien dostać możliwość parkowania przed swoją posesja bez żadnych zgód !
  Dostęp do informacji również jest kiepski ,nie każdy siedzi na internecie na tej cudownej stronie i czyta aktualności .
  Mieszkańcy powinni być o tej zmianie poinformowani pisemnie....
 • Dona
  Same zakazy w tym mieście ... smutne .
 • lubelak
  Wczoraj jechałem i żadnych zmian nie było-zakaz dalej stał. Prosta rzecz a nie potrafi nasz wódz i jej dopilnować. Narobił bałaganu wprowadzając absurdalne zakazy, teraz próbuje to naprawić, tylko jak zwykle po swojemu.
 • wikii
  w porę napisany tekst dziś 8 sierpień a wnioski można było składać do lipca tak wygląda informowanie mieszkańców Kazimierza
  • wikii
   a przepraszam źle przeczytałam
 • Mieszkanka
  Czy można prosić o link? Nie widzę na stronie internetowej urzędu.
  • Anka
   Ja też nie widzę, ale to wyjątkowo fatalnie prowadzona strona co nie jest akurat winą burmistrza.
  • mmm
   na stronie urzędu w prawym górnym rogu jest wyszukiwarka proszę wpisać ,,wniosek" i się wyświetli
  • mmm
   http://www.kazimierz-dolny.pl/miasto/aktualnosci/3041,informacja-o-zmianie-organizacji-ruchu-drogowego-ul-lubelskiej-w-kazimierzu-dolnym.html
   to jest link do pobrania wniosku

Mapa

Informacje o mieście

Urząd Miasta w Kazimierzu Dolnym


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Poszukujesz noclegu na Boże Ciało 2019? Dobrze trafiłeś! Zobacz oferty noclegowe, dzięki którym bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2019.
Pokaż stopkę