Zmiana na stanowisku wiceburmistrza

Skomentuj (9)

Szykują się zmiany na fotelu zastępcy burmistrza w kazimierskim magistracie. Hubert Banaszek pełni urząd do końca lutego.

Obecnie urzędujący zastępca burmistrza Kazimierza Dolnego Hubert Banaszek odejdzie ze stanowiska z końcem lutego po 10 miesiącach urzędowania.

- Zastępca jest na miesięcznym wypowiedzeniu – informuje burmistrz Andrzej Pisula. Jednak pytany o przyczyny tego faktu, uchyla się od odpowiedzi.

Na razie nie wiadomo, kto go zastąpi. Czy będzie to – jak wieść gminna niesie - Mariusz Nieróbca, doradca burmistrza Andrzeja Pisuli, który obecny był na ostatnim posiedzeniu połączonych komisji Rady Miejskiej debatujących na temat reorganizacji gminnej oświaty?

To już druga zmiana na stanowisku zastępcy burmistrza w Kazimierzu. Jego poprzednik Krzysztof Wawer odszedł z magistratu w kwietniu ubiegłego roku.

Skomentuj


Dodane komentarze (8)

 • gorszy sort
  No tak Wici trzeba rozesłać do pani Sadurkiej? Powodzenia ;)
  • pijany znad Grodarza
   haha. " ... ja wiedziałem, że tak bedzie. Ja wiedziałem "
 • Azyl
  Prawda jest taka, że powinien udać się do Wicika i szukać wsparcia. Jeśli coś ma się tutaj zmienić to potrzeba pieniędzy, trochę znajomości i poparcia w Warszawie.
 • Elzbieta Barczyk
  Czy to kolejny pisowiec który przejmie dowodzenie na tym stanowisku?
  Jakie przyczyny? Zastępca burmistrza jest osoba oficjalna i opinia publiczna powinna znać przyczyny odwołania.
 • XYV
  Złej baletnicy...
 • Yyyy
  Życzliwa k. a może jednak nie trzeba tak grymasić?????
 • Życzliwa kazimierzanka
  Wolno Burmistrzowi zmieniać zastępców dotąd powinien szukać aż znajdzie takiego który będzie godny zaufania i będzie szczerze z Nim współpracował. Trzymam kciuki bo nie jest łatwo znaleźć prawą rękę.
 • Bycho
  Burmistrz zupełnie się zagubił odkąd nie słucha się Pani Romany i towarzystwa adoracyjnego. I oto są efekty, a Wawer by go przerósł o trzy długości i co robi teraz? Diabli wiedzą.
 • A.D.T.
  Życzyć należy powodzenia i panu Banaszkowi i panu Andrzejowi, a nade wszystko nam tu mieszkającym. Jak widać nie jest łatwo być u władzy. Śpieszmy się pokochać nowego burmistrza, bo poprzednicy tak szybko odchodzą.

Mapa

Informacje o mieście

Urząd Miasta w Kazimierzu Dolnym


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę