Zmarł Roman Maciąg

W wieku 74 lat zmarł nagle wieloletni gospodarz cmentarza parafialnego Roman Maciąg. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w piątek 22 stycznia. 
W piątek 22 stycznia kazimierzanie pożegnają tego, kto dotąd sam towarzyszył ich bliskim w ostatniej drodze – Romana Maciąga – wieloletniego gospodarza cmentarza parafialnego św. Jana, gdzie pomagał przy pochówku, dbał o porządek i czystość, także razem z młodzieżą z Koszczyca na terenie dąbrowy katyńskiej.  
- Był szczególnie zaangażowany w życie parafii – czytamy na stronie parafii kazimierskiej.
Przez wiele lat był nie tylko odpowiedzialnym za I Wspólnotę Neokatechumenalną, ale także służył do mszy jako lektor.
- Brał czynny udział we wszystkich wydarzeniach parafialnych, zawsze zaangażowany i ofiarny. Poświęcał dużo czasu, pracy i był bardzo ofiarny dla dobra Kościoła. Doświadczaliśmy od Niego dużo życzliwości i wsparcia – mówi ks. Tomasz Lewniewski proboszcz parafii.
Uroczystości pogrzebowe odbędą się w piątek, 22 stycznia, o godz. 13.00 w farze.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2021! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2021. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
Pokaż stopkę