Żłobek czeka na kolejne maluchy

Pierwsza jedenastka dzieci w wieku 1 – 3 lat uczęszcza już do kazimierskiego żłobka, który działa pod nazwą Klub Dziecięcy Pierwsze Kroki. Są jeszcze wolne miejsca.
W Kazimierzu rozpoczął w końcu działalność długo oczekiwany tu żłobek. Temat ten elektryzował środowisko przez długie miesiące. W końcu placówkę udało się zorganizować w pomieszczeniach Gminnego Zespołu Szkół.
- Klub Dziecięcy Pierwsze Kroki to miejsce, gdzie dzieci w harmonii i spokoju mogą rozwijać się we własnym tempie. Zajęcia opiekuńcze prowadzone są równolegle z wychowawczymi oraz edukacyjnymi. To miejsce, w którym dba się o rozwój motoryki dziecka, umuzykalnianie, uspołecznienie oraz indywidualne zainteresowania, przy zachowaniu bezpieczeństwa każdego podopiecznego. Na co dzień organizowane są zajęcia plastyczne, sensoryczne czy muzyczne, a także ruchowe – czytamy na stronie Urzędu Miasta w Kazimierzu Dolnym. – Chcemy rozbudzać oraz wzmacniać naturalną ciekawość świata, prowadzącą do pełnego rozwoju dziecka. Stawiamy na aktywność i poznawanie środowiska.
Klub może przyjąć maksymalnie 25 dzieci – są więc jeszcze wolne miejsca.

Skomentuj


Mapa

Oświata

szkoła


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę