Żłobek czeka na kolejne maluchy

Pierwsza jedenastka dzieci w wieku 1 – 3 lat uczęszcza już do kazimierskiego żłobka, który działa pod nazwą Klub Dziecięcy Pierwsze Kroki. Są jeszcze wolne miejsca.
W Kazimierzu rozpoczął w końcu działalność długo oczekiwany tu żłobek. Temat ten elektryzował środowisko przez długie miesiące. W końcu placówkę udało się zorganizować w pomieszczeniach Gminnego Zespołu Szkół.
- Klub Dziecięcy Pierwsze Kroki to miejsce, gdzie dzieci w harmonii i spokoju mogą rozwijać się we własnym tempie. Zajęcia opiekuńcze prowadzone są równolegle z wychowawczymi oraz edukacyjnymi. To miejsce, w którym dba się o rozwój motoryki dziecka, umuzykalnianie, uspołecznienie oraz indywidualne zainteresowania, przy zachowaniu bezpieczeństwa każdego podopiecznego. Na co dzień organizowane są zajęcia plastyczne, sensoryczne czy muzyczne, a także ruchowe – czytamy na stronie Urzędu Miasta w Kazimierzu Dolnym. – Chcemy rozbudzać oraz wzmacniać naturalną ciekawość świata, prowadzącą do pełnego rozwoju dziecka. Stawiamy na aktywność i poznawanie środowiska.
Klub może przyjąć maksymalnie 25 dzieci – są więc jeszcze wolne miejsca.

Skomentuj


Mapa

Oświata

szkoła


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę