Zgłoś nalewkę do konkursu!

Skomentuj (16)
Najlepsza nalewka XIV Ogólnopolskiego Turnieju Nalewek Kresowych znów zostanie wybrana w Kazimierzu w Knajpie „U Fryzjera” już w piątek 12 września. Jeszcze można zgłaszać nalewki.
- Najlepsze nalewki z całej Polski, wyjątkowy klimat Miasteczka pod dwoma księżycami, tęskna i rzewna muzyka klezmerów oraz mały festiwal kuchni staropolskiej sprawiają, że artyści polskich nalewek szczególnie chętnie lubią przyjeżdżać do Kazimierza nad Wisłą – tłumaczy swoje i uczestników turnieju zamiłowanie do nalewkowych konkursów w Kazimierzu właśnie organizator imprezy Waldemar Sulisz.

- To miejsce inne niż wszystkie i turniej inny niż wszystkie – mówi Piotr Bikont - reżyser teatralny, krytyk kulinarny, autor wielu książek kulinarnych – który zapowiedział swój udział w XIV Ogólnopolskim Turnieju Nalewek Kresowych. Oprócz niego w jury zasiądą: Jan Babczyszyn, organizator Ogólnopolskiego Festiwalu Smaku i konkursu Polska Nalewka Roku w Poznaniu, Hieronim Błażejak, organizator Festiwalu Smaku w Grucznie, Tomasz Dedek, aktor, Waldemar Sulisz, prezes Kresowej Akademii Smaku.

Jeszcze można zgłaszać nalewki. Zgodnie z regulaminem turnieju każdy może zgłosić dowolną ilość nalewek, z tym że po dwie półlitrowe butelki każdego rodzaju. Zgłoszenia należy przesyłać na adres: waldek.sulisz@gmail.com

Na zwycięzców czekają nagrody. W tym Anioł Kresowej Akademii Smaku - najbardziej prestiżowe wyróżnienie dla wytwórców nalewek w Polsce, a także – przyznawany po raz pierwszy – tytuł Najlepszej Nalewki Powiatu Puławskiego.

Skomentuj


Mapa

Restauracje

Knajpa "U FRYZJERA"


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-12 listopada 2019 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2019.
Pokaż stopkę