Zgłoś nalewkę do konkursu!

Skomentuj (16)
Najlepsza nalewka XIV Ogólnopolskiego Turnieju Nalewek Kresowych znów zostanie wybrana w Kazimierzu w Knajpie „U Fryzjera” już w piątek 12 września. Jeszcze można zgłaszać nalewki.
- Najlepsze nalewki z całej Polski, wyjątkowy klimat Miasteczka pod dwoma księżycami, tęskna i rzewna muzyka klezmerów oraz mały festiwal kuchni staropolskiej sprawiają, że artyści polskich nalewek szczególnie chętnie lubią przyjeżdżać do Kazimierza nad Wisłą – tłumaczy swoje i uczestników turnieju zamiłowanie do nalewkowych konkursów w Kazimierzu właśnie organizator imprezy Waldemar Sulisz.

- To miejsce inne niż wszystkie i turniej inny niż wszystkie – mówi Piotr Bikont - reżyser teatralny, krytyk kulinarny, autor wielu książek kulinarnych – który zapowiedział swój udział w XIV Ogólnopolskim Turnieju Nalewek Kresowych. Oprócz niego w jury zasiądą: Jan Babczyszyn, organizator Ogólnopolskiego Festiwalu Smaku i konkursu Polska Nalewka Roku w Poznaniu, Hieronim Błażejak, organizator Festiwalu Smaku w Grucznie, Tomasz Dedek, aktor, Waldemar Sulisz, prezes Kresowej Akademii Smaku.

Jeszcze można zgłaszać nalewki. Zgodnie z regulaminem turnieju każdy może zgłosić dowolną ilość nalewek, z tym że po dwie półlitrowe butelki każdego rodzaju. Zgłoszenia należy przesyłać na adres: waldek.sulisz@gmail.com

Na zwycięzców czekają nagrody. W tym Anioł Kresowej Akademii Smaku - najbardziej prestiżowe wyróżnienie dla wytwórców nalewek w Polsce, a także – przyznawany po raz pierwszy – tytuł Najlepszej Nalewki Powiatu Puławskiego.

Skomentuj

Przeciągnij i upuść zdjęcia, lub kliknij

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

Podpisz się, aby dodać komentarz

lub zarejestruj się


Mapa

Restauracje

Knajpa "U FRYZJERA"


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Karnawałowy zawrót głowy! Poznaj oferty noclegowe, w których miło spędzisz czas w Karnawale 2019. Sprawdź noclegi i baw się dobrze!
Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2019! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Pokaż stopkę