Zginęła pod kołami ciężarówki

Skomentuj (69)

Wczoraj na ulicy Senatorskiej doszło do śmiertelnego wypadku. Pod kołami ciężarówki zginęła 70 - letnia mieszkanka Kazimierza Dolnego.

Jak podaje rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Puławach asp. Marcin Koper - w dniu 4 maja br. około godziny 16:35 w Kazimierzu Dolnym doszło do wypadku śmiertelnego. Z ustaleń Policji wynika, że kierujący samochodem ciężarowym marki Volvo mieszkaniec Puław, wyjechał z ul. Senatorskiej, następnie skręcił w ul. prowadzącą na Rynek celem zawrócenia. Po tym jak kierowca wycofał pojazd w ul. Nadrzeczną, ruszył do przodu, najeżdżając na blisko 70 letnią kobietę, która chciała przejść przez jezdnię na przejściu dla pieszych. Niestety, kobieta poniosła śmierć na miejscu. Trwa postępowanie.  Kierowca pojazdu ciężarowego był trzeźwy.

 

Policjanci poszukują świadków tego wypadku celem wyjaśnienia wszystkich okoliczności. Świadków prosimy o kontakt tel. z KPP w Puławach pod nr tel. 81-88-90-210.

Skomentuj


Dodane komentarze (69)

 • łysy hipis
  cytat:
  ..."Najwięcej pieszych ginie w Polsce. W tej niechlubnej statystyce nasz kraj zajmuje pierwsze miejsce wśród krajów Unii Europejskiej – wynika z opublikowanego właśnie raportu Europejskiej Rady Bezpieczeństwa Drogowego. Od roku 2001 do 2009 w całej UE zginęło prawie 80 tys. pieszych z czego ponad 20 proc. w Polsce"...
 • Ewa
  craz oczywiście nie powinien tego w taki sposób napisac , ale powiedz szczerze ile razy dziennie widzisz ludzi i starych i mlodych i dzieci którzy biegaja w poprzek jezdni byle gdzie i byle jak bo sie spieszą , nie zastanawiaja się jak łatwo zginąc i z własnej winy obarczyc jakiegoś kierowcę ''ciężkimi myślami'' ilu pijaków widzisz leżacych przy jezdni , na jezdni ??? ile ? to nie był odosobniony przypadek , ten chłopaczyna nie wjechał na chodnik , a jezdnia jest dla samochodów i trzeba się z tym liczyć , po prostu myśleć , myśleć i mysleć .Stała się tragedia dla wielu osób , ale trzeba z tego wyciągnąć wnioski i samemu uważać , bo szczerze mówiąc w Kazimierzu jest za wąsko i za ciasno na taki ruch .
 • caz
  ciekawe czy też byś tak powiedział jakby to była twoja matka. Zastanów się
 • pijany znad Grodarza
  Masz rację. Żle to wcześniejsze zinterpretowałem. Byłem " lekko wstawiony".
 • asterka
  oj ludzie, ludzie... poczytajcie własne wpisy; jedyne co tak naprawdę powinno się tu pojawić to wyrazy współczucia dla obu rodzin oraz apel do samych siebie - bądźmy bardziej ostrożni; Kazimierz czy Warszawa, wypadki są wszędzie, zawsze są tragedią, a próbować zapobiegać można tylko własną ostrożnością, tak nas - kierowców, jak i nas - pieszych;
 • Konrad
  Pijany tamci trzej myśleli że tego czwartego nie było .
 • malina
  Pijany sam sobie nadałeś ksywke która mówi sama za siebie wiec nie miej pretensji do innych w jaki sposób to rozumią i komentują.
 • pijany znad Grodarza
  Trudno. Pisalem "mądrze" o Konradzie. Zglębiając myśli / bo zapomnialem/ POMYŚLAŁEM: Dobry to On katolik MUSI BYć.
 • pijany znad Grodarza
  Konrad. Odpisalem, ale coś poszło nie tak. Chyba ja, a może MODRATOR. Pisałem długo. SE POMYSŁAŁEM!. Wymieniłeś 3 "Myślicieli". Ja dodalem 4 :"

  Konrad
  2011-05-08 19:00
  pijany skąd u ciebie taka wiara że Boga nie ma? powinieneś może pobiec z ta nowiną do księdza proboszcza?bo rozumiem że dowód na nieistnienie Boga masz ? To znaczy tą mądrośc wymyslili
  Marks (Hirschel Marx)
  Engels
  Lenin(dziadek Izrael Blank).
 • pijany znad Grodarza
  Konrad
  2011-05-08 19:00
  pijany skąd u ciebie taka wiara że Boga nie ma? powinieneś może pobiec z ta nowiną do księdza proboszcza?bo rozumiem że dowód na nieistnienie Boga masz ? To znaczy tą mądrośc wymyslili
  Marks (Hirschel Marx)
  Engels
  Lenin(dziadek Izrael Blank)
  I KONRAD z KAZIMIERZA DOLNEGO. Było TRZECH, a jest CZTERECH., i to w ŻYDOWSKIM MIEŚĆIE. /kocham to miasto. Jest Tym, gdzie widzę Niebo. / nie jestem Żydem/
 • agent
  agent a pomyślałeś o tym ze jak zamkną ruch w Kazimierzu to co zrobią z tymi parkingami w podwórkach no i gminnym na senatorskiej a co do obwodnicy przez Uściąż wiedz ze tamtędy wole jeździć
 • łysy hipis
  Agent: nie wiem czy jestem mądry czy nie, ale chce żyć! A Kazimierz ma wygodną obwodnicę przez Bochotnice - Uściąż, tam możesz sie pościgać.
  Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, to dla mnie mogą zamknąć kompletnie ruch w centrum Kazimierza, jak w tysiącach zabytkowych miast świata.I do tego nie ma potrzeby marnowania farby na jakieś pasy.
  Jak jesteś taki dzielny AGENT, to natchnij Burmistrza i radnych, bo ja od lat o tym mówie i wszyscy umywają ręce, zasłaniając sie klasyfikacją drogi: powiatowej czy jakiejśtam.
 • Konrad
  pijany skąd u ciebie taka wiara że Boga nie ma? powinieneś może pobiec z ta nowiną do księdza proboszcza?bo rozumiem że dowód na nieistnienie Boga masz ? To znaczy tą mądrośc wymyslili
  Marks (Hirschel Marx)
  Engels
  Lenin(dziadek Izrael Blank).
 • pijany znad Grodarza
  widzę, że ten mój "pijany ..." jest wygodnym argumentem do mówienia GŁUPOT. W tym momencie mowię do "maliny". Inni rownież UŻYWAJA sobie nad "pijanym..." mniemając, że są PONAD TO. Czy mają rację?. Czy miast wspłczuć / katolicy/ "pijanemu- GLEBIĄ GO?. Ach ta nasza WIARA w Boga.
  Tak sobie myslę. Przydalby sie się taki z pospisem " bez mózgu" . Co wtedy by sie działo. Albo " bez rąk i nóg". Wtedy " malina"miałaby co mowić o MIŁOSIERDZIU.
 • krzysztof
  koniec tematu, tylko wtedy, gdy = koniec takiego manewrowania w takim miejscu. Inaczej będzie to tylko odłożenie tematu. Taki manewr, takim samochodem, tylko poza miastem np pętla emki (czerniawy), lub nawet objazd, jeżeli był to nawrót do innej miejscowości. W dla mnie to musi być napiętnowane, a nie "zamiatane"...
 • malina
  mamy wolną wolę my decydujemy ale kieruje nami Bóg. przecież żadne z nas nie wie czy jutro będziemy. może dziś pijesz przy grodarzu:) a jutro pójdziesz do kościoła (nie twierdze ze nie chodzisz ale tak ogólnie na czym rzecz polega)
 • pijany znad grodarza
  "
  malina
  2011-05-08 15:50
  racja to co sie stało to pamietajmy ze tak chciał Bóg i my nie mamy na to wpływu. nam pozostaje sie tylko modlić"
  Wynika z tego , że nic od nas nie zależy. ŁAZMy, CHODZMY, JEŻDZIJMY ,jak popadnie. NIC OD NAS NIE ZALEŻY. Wola NIEBA?. B Z DU R A.
 • malina
  racja to co sie stało to pamietajmy ze tak chciał Bóg i my nie mamy na to wpływu. nam pozostaje sie tylko modlić
 • agent
  jaki ty mądry jesteś łysy hipisie najlepiej to nich namalują na całych szerokościach i długościach pasy dla pieszych na jezdniach bo w tym Kazimierzu to łażą piesi jak święte krowy.Na pewno ty tez tak łazisz bo zawsze ci pilno wpaść do urzędu gminy stała się tragedia i wyrazy współczucia dla rodzin tych osób i nie róbcie sensacji bo zawsze sa wypadki były i będą
 • łysy hipis
  Moim zdaniem najwyższy czas na dyskusje, czy odcinek od skrzyżowania Nadrzecznej z Lubelską, po stacje Orlenu, nie jest przypadkiem połączeniem osiedla mieszkaniowego z zabytkowym centrum turystycznym. Jeśli się z tym zgodzimy, to BEZWZGLEDNE pierwszeństwo należy się pieszym! Tu żyjemy, tu mieszkamy, tu pracujemy. Tu nasze dzieci i wnuki chodzą do przedszkola i szkoły. Tutaj nasi starzy rodzice i dziadkowie spokojnie chcą dojść do apteki, kościoła czy ośrodka zdrowia.
  Też jestem kierowcą, ale zdaje sobie sprawę z wyższości daru ŻYCIA LUDZKIEGO, nad przyjemnością szybkiej jazdy, w dodatku niezgodnej z przepisami!

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2021.
Planujesz wyjazd Sylwestrowy 2021/2022? Szukasz korzystnego miejsca noclegowego? Daj się porwać szaleństwu sylwestrowej nocy. Sprawdź ofertę obiektów noclegowych, w których z radością przywitasz...
Pokaż stopkę