Zajęcia i warsztaty w KOKPiT

Skomentuj (10)


Jak spędzić czas w Kazimierzu Dolnym będąc mieszkańcem nadwiślańskiego Miasteczka? Z różnorodnymi propozycjami wychodzi Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki, który przygotował szeroką ofertę zajęć i warsztatów. Być może Ty też znajdziesz tu coś dla siebie.

W każdy wtorek, środę, czwartek i piątek, w Kazimierskim Ośrodku Kultury, Promocji i Turystyki odbywają się różnorodne zajęcia i warsztaty kierowane zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. I choć chętnych jest sporo, są jeszcze wolne miejsca. Może więc warto spróbować swoich sił? Oto plany zajęciowe na poszczególne dni tygodnia:

Wtorek
9.00 – 10.00 – Zajęcia aerobowe z elementami jogi i pilatesu dla dorosłych/
Prowadzi: Katarzyna Kogutowska/Koszt: 80,00 zł za msc.
15.00 – 17.00 – Nauka gry na gitarze dla młodzieży i dzieci od lat 8/Prowadzi: Justyna Prajsner/ Koszt: 10,00 zł msc.
16.00 – 18.00 – Warsztaty kreatywne (decoupage, scrapbooking, embossing) dla młodzieży i dorosłych/Prowadzi: Dorota Opolska – Maksym/Koszt: 20,00 zł msc.
17.00 – 19.00 – Warsztaty malarstwa i rysunku dla młodzieży i dorosłych/Prowadzi: Magdalena Mazur/Koszt: 20,00 zł msc.

Środa
15.00 – 16.00 – Zajęcia teatralne dla dzieci w wieku 7 – 12 lat
/Prowadzi: Monika Taracha/Koszt: 20,00 zł msc.
16.00 – 18.00 - Nauka gry na gitarze dla młodzieży i dzieci od lat 8/Prowadzi: Justyna Prajsner/ Koszt: 10,00 zł msc.
17.00 – 19.00 – Warsztaty z technik malarskich i pozłotniczych dla młodzieży i dorosłych/Prowadzi: Monika Mazur/Koszt: 30,00 zł msc.
17.45 – 18.45 – Zajęcia „Zdrowy kręgosłup, płaski brzuch” dla dorosłych/Koszt: 50,00 zł msc.

Czwartek
9.00 – 10.00 – Zajęcia aerobowe z elementami jogi i pilatesu dla dorosłych
/Prowadzi: Katarzyna Kogutowska/Koszt: 80,00 zł za msc.
17.00 – 18.00 – Zajęcia taneczne dla dzieci (6-13 lat) „LATINO MIX”/Prowadzą: Kamila i Bartłomiej Rudny „Akademia Promocji Tańca”/Koszt: 45,00 zł msc.
17.00 – 19.00 – Warsztaty z technik malarskich i pozłotniczych dla młodzieży i dorosłych/Prowadzi: Monika Mazur/Koszt: 30,00 zł msc.
18.00 – 19.00 – Zajęcia taneczne dla Pań „Lady Styling”/ Prowadzą: Kamila i Bartłomiej Rudny „Akademia Promocji Tańca”/Koszt: 55,00 zł msc.

Piątek
15.30 – 17.00 – Zajęcia plastyczna dla dzieci od lat 6
/Prowadzą: Justyna Prajsner i Magdalena Mazur/ Koszt: 20,00 zł msc.

- W chwili obecnej mamy jeszcze wolne miejsca na wszystkie zajęcia i warsztaty – mówią organizatorzy. – Jednak nawet jeśli będziemy mieć komplet, a chętni nadal będą, stworzymy dodatkową grupę. To żaden problem.


Jeśli zainteresowały Was któreś zajęcia, bądź też warsztaty, zachęcamy do spróbowania swoich sił. Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki otwarty jest w poniedziałek: 8.00 - 16.00, we wtorek i piątek: 9.00 - 19.00 oraz w sobotę: 9.00 - 17.00. Można również skontaktować się z ośrodkiem telefonicznie: 81 88 10 04081 88 10 040 lub też mailowo: kokpit@kokpit.com.pl

 

 

Skomentuj


Dodane komentarze (10)

 • Wiesław
  Klikam i klikam i nijak się nie mogę zalogować do komentarzy na inny artykuł -"O kamieniołomach przed wyborami" Czyżby to "przypadek"? Może to ta sprawa, o której pisał wcześniej Samuraj -"klakierski portal nie może umieszczać krytyki"? Może Pan wszechobecny Pijany mi odpowie?
 • pijany znad Grodarza
  tj. Ty, nie chwyciłeś Wiesiu.
 • pijany znad Grodarza
  Wiesiu. Nie chwyciłem przewrotności w tym se puku. Jestem przekonany, że chodzi o nasze " pukniej se w czoło" tj zrób se puku.
  Trzeba myśleć, a nie dopatrywać się ignoranctwa.
 • Wiesław
  Panie "Shogunie" jesteś Pan ignorantem i nawet nie wiesz co to jest seppuku i jak się to pisze (切腹), już nie mówiąc o innych rzeczach.
  Kiedy byłem dzieckiem mój kolega miał takie powiedzenie: "wysiliłeś się jak gęś na asfalcie".
 • Shogun
  Samuraju- zrób se puku, będziesz spokojniejszy.
 • Samuraj
  Panie Kocie, Portal ten jest na wskroś politycznie poprawny, wręcz klakierski i bezkrytyczny dla aktualnego porządku. Zupełnie tak samo jak kiedyś prasa za PRL-u. Owszem jadu w nim nie ma, ale to o to chodzi właśnie, żeby wszytko się kręciło bez niepotrzebnego rozlewu krwi. Koty śpią, a myszy harcują ile wlezie.
 • pijany znad Grodarza
  @ Kot Filemon.
  Nie masz racji w TYM MOMENCIE./ czas Wyborow/
  Jeśli PRZEŚPIMY - a prześpimy - to na nic KOKPiT.
 • kot filemon
  Bardzo dobra decyzja portalu z nie mieszaniem się do polityki.Im mniej jadu w przestrzeni publicznej, tym lepiej.
  Przenieś się @samuraj do j.k.
 • Samuraj
  Wy tutaj o kwiatkach, bławatkach i innych pie..ach, a w mieście właśnie rozgrywa się walka wyborcza o nowego (lepszego!) burmistrza. Przedwczoraj było w KOKPiT spotkanie z kandydatem na burmistrza p. Andrzejem Pisulą. Codziennie odbywają się podobne spotkania w okolicy, a Wy nic! Nabraliście wody w usta. Wyraźnie widać co to za portal. Byle micha pełna.
 • matka
  A zajęcia muzyczne np.pianino,klarnet,saksofon,skrzypce itp.

Mapa

Kultura

Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę