Zagłosuj na przedszkolaki z Kazimierza!

Tylko do końca listopada można oddawać głosy na pracę dzieci z kazimierskiego przedszkola. Do wygrania jest m.in. plac zabaw. Głosować można codziennie.

W ramach IX edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacji Zdrowotnej „Akademia Aquafresh”, której głównym celem jest profilaktyka stomatologiczna wśród dzieci, odbywa się też konkurs skierowany do przedszkoli, w którym nagrodą główną jest plac zabaw.
W akcji bierze udział kazimierskie przedszkole. Dzieci przygotowały już pracę plastyczną przedstawiającą Pastusiową Krainę. Teraz trzeba na nią głosować. Jak to zrobić? Trzeba wejść na stronę https://akademia-aquafresh.pl/konkurs-pastusiowa-kraina.html , a następnie odnaleźć pracę kazimierskich przedszkolaków, wpisując w pole Kazimierz Dolny i oddać głos (podając swój adres e-mail a także aktywować link w otrzymanej wiadomości e-mail).
Konkurencja jest duża, a czasu niewiele. Także zagłosujcie już dziś. Akcja trwa do końca listopada. Potem spośród 50 prac z najwyższą liczbą głosów jury wybierze zwycięzców. Oby wśród nich znalazły się także dzieci z przedszkola w Kazimierzu.

Skomentuj


Mapa

Oświata

Przedszkole im. Marii Konopnickiej w Kazimierzu Dolnym


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2022! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2022. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę