Zaginęła podopieczna ośrodka z Cholewianki

Skomentuj (8)

Policja w Puławach poszukuje 17 - letniej Rosjanki, podopiecznej Ośrodka Socjoterapii w Cholewiance koło Kazimierza. Ktokolwiek może udzielić na ten temat jakichkolwiek informacji, proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką Policji.

Z Ośrodka Socjoterapii w Cholewiance koło Kazimierza uciekła przebywająca tam na terapii 17 - letnia mieszkanka Petersburga Anna Rashevskaia. 4 listopada wraz z dwójką kolegów oddaliła się z ośrodka i nie powróciła do placówki. Jej towarzysze zostali już zatrzymani, a ona dotąd ani nie wróciła, ani nie skontaktowała się z rodziną w Rosji. Jak ustalili policjanci, dziewczyna już wcześniej planowała ucieczkę do domu, chcąc nielegalnie przekroczyć granicę.

- Niewykluczone, że Anna Rashevskaia może przebywać na terenie Polski – mówią puławscy policjanci. – Ktokolwiek wie, gdzie może znajdować się zaginiona, proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką Policji.

Dane osobowe: Anna Rashevskaia ur. 24.09.1997 roku w Petersburgu, obywatelka Rosji. Wzrost około 160 cm, szczupła, długie włosy (zmieniała często kolor i fryzurę), brak znaków szczególnych. Anna przebywała w placówce w Cholewiance, gdzie została skierowana poprzez Stowarzyszenie Draga na Ukrainie.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (8)

 • pijany znad Grodarza
  Co w sprawie?
 • pijany znad Grodarza
  "Placówka świadczy usługi w zakresie:

  - edukacji na poziomie gimnazjum,

  - terapii zachowań dysfunkcyjnych i readaptacji osób uzależnionych i zagrożonych uzależnieniem od substancji psychoaktywnych - program finansowany jest przez Narodowy Fundusz Zdrowia,

  - profilaktyki uzależnień przez edukację środowisk lokalnych,

  - promocji zdrowego stylu życia."
  @ Kazimierz. Jak widzisz, informacja ta, nie odpowiada na moje pytania.
 • pijany znad Grodarza
  @ Kazimierz.
  Ja moge poczytać teraz poczytać, ale czy wszyscy znaja adres www.. ?
 • Kazimierz
  Pijany Znad Grodarza! Nie wiesz czym siė zajmują takie ośrodki ? Ty nie wiesz? Poczytaj i więcej nie pytaj bo wstyd !
  (...)
 • Harry
  co 17-to letnia ruska,robi w Polsce??
  a jak sie może jej ośrodek nie podoba,to trzeba by może dac jej cieplejsze ubranie+bilet na podróż.......(daleka)
  POWTARZAM-- CO rusek ROBI W POLSCE ????
 • pijany znad Grodarza
  Ośrodek Socjoterapii,
  Bardzo proszę o nakreslenie czym tez Ośrodek zajmuje się.
  Jak widać, w sytuacji trudnej, proszeni jesteśmy o pomoc w ustaleniu, a przecież byloby o wiele łatwiej w udzielaniui pomocy gdybysmy wiedzieli z jakimi problemami borykaja sie mlodzi ludzie zamieszkuj.acy w Ośrodku, jakiej sa narodowości.
  Nie jest to ciekawość, a troska o młodych.
 • Ulka
  A już myślałam, że to wynik troski o to dziewcze...
 • szok
  Oby jej się udało dotrzeć do domu .Polska Policja i nasz wymiar (nie )sprawiedliwosci niech lepiej zajmą się patologią w naszym kraju ,łobuzerią na ulicy , złodziejami ,pijakami ,krętaczami narkomanami i oszustami .Jest co robić !!!po co się zajmować innymi z krajow ościennych .

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2024. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
Pokaż stopkę