Zaginęła podopieczna ośrodka z Cholewianki

Skomentuj (8)

Policja w Puławach poszukuje 17 - letniej Rosjanki, podopiecznej Ośrodka Socjoterapii w Cholewiance koło Kazimierza. Ktokolwiek może udzielić na ten temat jakichkolwiek informacji, proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką Policji.

Z Ośrodka Socjoterapii w Cholewiance koło Kazimierza uciekła przebywająca tam na terapii 17 - letnia mieszkanka Petersburga Anna Rashevskaia. 4 listopada wraz z dwójką kolegów oddaliła się z ośrodka i nie powróciła do placówki. Jej towarzysze zostali już zatrzymani, a ona dotąd ani nie wróciła, ani nie skontaktowała się z rodziną w Rosji. Jak ustalili policjanci, dziewczyna już wcześniej planowała ucieczkę do domu, chcąc nielegalnie przekroczyć granicę.

- Niewykluczone, że Anna Rashevskaia może przebywać na terenie Polski – mówią puławscy policjanci. – Ktokolwiek wie, gdzie może znajdować się zaginiona, proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką Policji.

Dane osobowe: Anna Rashevskaia ur. 24.09.1997 roku w Petersburgu, obywatelka Rosji. Wzrost około 160 cm, szczupła, długie włosy (zmieniała często kolor i fryzurę), brak znaków szczególnych. Anna przebywała w placówce w Cholewiance, gdzie została skierowana poprzez Stowarzyszenie Draga na Ukrainie.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (8)

 • pijany znad Grodarza
  Co w sprawie?
 • pijany znad Grodarza
  "Placówka świadczy usługi w zakresie:

  - edukacji na poziomie gimnazjum,

  - terapii zachowań dysfunkcyjnych i readaptacji osób uzależnionych i zagrożonych uzależnieniem od substancji psychoaktywnych - program finansowany jest przez Narodowy Fundusz Zdrowia,

  - profilaktyki uzależnień przez edukację środowisk lokalnych,

  - promocji zdrowego stylu życia."
  @ Kazimierz. Jak widzisz, informacja ta, nie odpowiada na moje pytania.
 • pijany znad Grodarza
  @ Kazimierz.
  Ja moge poczytać teraz poczytać, ale czy wszyscy znaja adres www.. ?
 • Kazimierz
  Pijany Znad Grodarza! Nie wiesz czym siė zajmują takie ośrodki ? Ty nie wiesz? Poczytaj i więcej nie pytaj bo wstyd !
  (...)
 • Harry
  co 17-to letnia ruska,robi w Polsce??
  a jak sie może jej ośrodek nie podoba,to trzeba by może dac jej cieplejsze ubranie+bilet na podróż.......(daleka)
  POWTARZAM-- CO rusek ROBI W POLSCE ????
 • pijany znad Grodarza
  Ośrodek Socjoterapii,
  Bardzo proszę o nakreslenie czym tez Ośrodek zajmuje się.
  Jak widać, w sytuacji trudnej, proszeni jesteśmy o pomoc w ustaleniu, a przecież byloby o wiele łatwiej w udzielaniui pomocy gdybysmy wiedzieli z jakimi problemami borykaja sie mlodzi ludzie zamieszkuj.acy w Ośrodku, jakiej sa narodowości.
  Nie jest to ciekawość, a troska o młodych.
 • Ulka
  A już myślałam, że to wynik troski o to dziewcze...
 • szok
  Oby jej się udało dotrzeć do domu .Polska Policja i nasz wymiar (nie )sprawiedliwosci niech lepiej zajmą się patologią w naszym kraju ,łobuzerią na ulicy , złodziejami ,pijakami ,krętaczami narkomanami i oszustami .Jest co robić !!!po co się zajmować innymi z krajow ościennych .

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę