Kazimierzacy szukają Krzysztofa Siedleckiego

Policja poszukuje 50 – letniego mieszkańca Kazimierza Dolnego Krzysztofa Siedleckiego. Do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną.
Zaginął Krzysztof Siedlecki z Kazimierza Dolnego. Ostatni raz widziano go w targowy wtorek na rynku. Od tamtej pory nie powrócił do miejsca zamieszkania.
Rysopis zaginionego: wzrost ok. 164 cm, waga 75 kg, średnia budowa ciała, włosy krótkie koloru ciemny blond, oczy zielone, twarz owalna, nos prosty, uzębienie pełne, brak zarostu
Znaki szczególne: niewładna lewa ręka podkurczona w kierunku ciała
W dniu zaginięcia ubrany był: w spodnie jeansowe koloru ciemnego, koszulę, buty garniturowe koloru ciemnego.
Opis przedmiotów: plecak koloru czarnego, powinien posiadać przy sobie dowód osobisty oraz książeczkę inwalidzką.
Policja prosi osoby, które mają jakiekolwiek informacje na temat zaginionego o kontakt z dyżurnym puławskiej komendy – tel. 47 812 32 90 lub numer alarmowy 112. Kontakt mailowy dyzurni.kpppulawy@lu.policja.gov.pl

Uwaga!

W związku z tym, że dotychczasowe działania poszukiwawcze nie przyniosły skutku w niedzielę 25 kwietnia z inicjatywy mieszkańców odbędą się nieoficjalne poszukiwania zaginionego Krzysztofa Siedleckiego. Początek o godzinie 10:00 przy stacji telewizyjnej na ulicy Góry. W planach jest podział uczestników na grupy oraz dokładne przeszukanie miejsc, a także dróg i ich bliższych i dalszych okolic, którymi często przemieszczał się Krzysztof Siedlecki. Mieszkańcy zwracają się o pomoc w poszukiwaniach.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Poszukujesz noclegu na Boże Ciało 2021? Dobrze trafiłeś! Zobacz oferty noclegowe, dzięki którym bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2021.
Pokaż stopkę