Wypadek na Jeziorszczyźnie

Skomentuj (10)

Dwa rozbite busy i ogólne potłuczenia kierowców to finał wypadku na Jeziorszczyźnie za Kazimierzem. Do zdarzenia doszło w piątek po południu.

57- letni kierowca mercedesa z powiatu puławskiego, włączając się do ruchu, nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu iveco. Doprowadził do zderzenia i sam – jako że jego auto wywróciło się na bok - trafił do szpitala. Na szczęście skończyło się na ogólnych potłuczeniach. Kierującemu iveco, 58-latkowi z gminy Konopnica nic się nie stało.


- Obaj kierowcy byli trzeźwi – mówi rzecznik prasowy policji puławskiej Ewa Rejn – Kozak. – Za spowodowanie kolizji sprawca będzie odpowiadał przed sądem.

Skomentuj


Dodane komentarze (4)

 • Władysław Bartoszek
  "TEN" z Mecedesa jest dbrym wieloletnim kierowca. Wykonowal RUTYNOWY manewr zawracania na Kazzimierz. Ile sypal kierowca Iveco ???? Tez szkoda chlopa,potlukl sobie zebra,ale po pol godzinie juz palilismy szlugi. Dobra nowa droga,ostre oslepiajace slonce,wszystko w tym temacie.............
 • Wladyslaw Bartoszek
  Nie hejtujcie sie.Sami eksperci dokola J a bylem pasazerem teo przewroconego busa.
 • www
  Gdyby twoja polszczyzna była mądra,bezbłędna,płynna i poprawna to nie obrażał byś ludzi a tak z twojej listy zostaje tylko "swobodna" . Czy "Paaa "to polszczyzna ? Ps przeczytaj moj pierwszy wpis z pytaniem o prędkość iveco ,nie było tam mowy o nagrywaniu lub świadkowaniu w sądzie więc nie pozwalaj sobie na przytyki w stylu leć, nagraj . Żegnam, powodzenia na drodze.
  • autobusik
   Paaa! Bądź zdrów !
 • www
  Napiszcie proszę z jaką prędkością jechał iveco 40-50 km/ha? wszyscy wiemy, że w tym miejscu jest nowy gladki asfald i wszyscy jeżdżą jak po autostradzie .
  • autobusik
   Włączanie się do ruchu to najpodlejszy i bardzo ryzykowny manewr na drodze. Bo musisz ustąpić pierwszeństwa WSZYSTKIM poruszającym już po drodze. A prędkość ? Nie ma, że wszyscy wiedzą, widzą. Jak się zgłosisz jako świadek zdarzenia to opowiedz w sądzie z jaką prędkością tamten jechał. Na tym rozpytania sądu się nie skończą na pewno. Droga na ławę oskarżonych (obok) może być bliska za krzywoprzysięstwo jak się zapętlisz i zatracisz w zeznaniach
  • www
   Tak mafia busowska się broni . I wcale nie mam zamiaru bronić tego z mercedesa bo znam przepisy ale tez wiem,że pierszeństwo nie może być na oślep ,trzeba Widzieć a na drodze zachowywać się tak jabys nie mial pierszeństwa . Koniec kropka nie ma usprawiedliwienia . Ps Jakie krzywoprzysięstwo,jaka ława oskarzonych (obok) ,jakie zatracenie się w zeznaniach???????? Ktos panikuje
  • autobusik
   Tekstu nie zrozumiałeś. No cóż.... i tacy nieszczęśnicy bywają. To nie ich wina. Ksiądz ma zawsze pierwszeństwo, zapamiętaj to.
  • www
   Mam prawo nie zrozumieć jak taki niszczęsnik pisze ,ale cóż i tacy bywają to nie ich wina . .....A nie premier, tylko ksiądz? I nie wysilaj się z odpowiedzią .
  • autobusik
   Ja się nie muszę wysilać z odpowiedzią. Moja polszczyzna jest mądra, poprawna,płynna,bezbłędna,swobodna. Nawet sam z niej jestem zadowolony. Zostaw komputer, leć na Jeziorszczyznę zobacz jak po nowym asfalcie się ścigają. Możesz coś nagrać dla Policji. Paaa !

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Weekend listopadowy 11-15 listopada 2022 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Pokaż stopkę