Wygraj bilet na koncert! Czekamy na Was!

Już w najbliższą sobotę w kazimierskiej synagodze odbędzie się koncert pt.„Skarby pieśni sefardyjskich”. Na scenie wystąpi duet: Gerard Edery - śpiew, gitara i Marcin David Król – skrzypce. Dla naszych Czytelników mamy konkurs a w nim do wygrania jedno podwójne zaproszenie na wydarzenie.

W najbliższy weekend, 1 czerwca (sobota) od godzinie 19.00 w budynku dawnej synagogi odbędzie się koncert pt.  „Skarby pieśni sefardyjskich”. Przed kazimierską publicznością wystąpi duet: Gerard Edery - śpiew, gitara i Marcin David Król – skrzypce. Koncert jest wydarzeniem towarzyszącym festiwalu ”Diaspora- World Jewish Cultural Festival".

Dla tych z Państwa, którzy przyślą ciekawą wypowiedź na nasze zadanie konkursowe, mamy jedno podwójne zaproszenie.

Pytanie brzmi:

Czym się różni tradycja Żydów aszkenazyjskich od tradycji sefardyjskiej?

 

Odpowiedź wraz z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu należy przesłać na adres: redakcja@kazimierzdolny.pl do piątku (31 maja), do godziny 12.00 włącznie. W tytule maila należy umieścić adnotację „Konkurs”. Ogłoszenie wyników w piątek (31 maja) o godzinie 15.00 na łamach naszego portalu.

 

Regulamin konkursu >>>

Skomentuj


Mapa

Kwatery i pokoje

Dawna Synagoga Beitenu


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę