Wygraj bilet na koncert! Czekamy na Was!

Już w najbliższą sobotę w kazimierskiej synagodze odbędzie się koncert pt.„Skarby pieśni sefardyjskich”. Na scenie wystąpi duet: Gerard Edery - śpiew, gitara i Marcin David Król – skrzypce. Dla naszych Czytelników mamy konkurs a w nim do wygrania jedno podwójne zaproszenie na wydarzenie.

W najbliższy weekend, 1 czerwca (sobota) od godzinie 19.00 w budynku dawnej synagogi odbędzie się koncert pt.  „Skarby pieśni sefardyjskich”. Przed kazimierską publicznością wystąpi duet: Gerard Edery - śpiew, gitara i Marcin David Król – skrzypce. Koncert jest wydarzeniem towarzyszącym festiwalu ”Diaspora- World Jewish Cultural Festival".

Dla tych z Państwa, którzy przyślą ciekawą wypowiedź na nasze zadanie konkursowe, mamy jedno podwójne zaproszenie.

Pytanie brzmi:

Czym się różni tradycja Żydów aszkenazyjskich od tradycji sefardyjskiej?

 

Odpowiedź wraz z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu należy przesłać na adres: redakcja@kazimierzdolny.pl do piątku (31 maja), do godziny 12.00 włącznie. W tytule maila należy umieścić adnotację „Konkurs”. Ogłoszenie wyników w piątek (31 maja) o godzinie 15.00 na łamach naszego portalu.

 

Regulamin konkursu >>>

Skomentuj


Mapa

Kwatery i pokoje

Dawna Synagoga Beitenu


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę