Wstajesz i wakacje!

Skomentuj (6)

zobacz więcej (53)

Sobotnie przedpołudnie na Rynku zostało zdominowane przez wizytę telewizji TVN24, która przez kilka godzin na żywo nadawała z Miasteczka program „Wstajesz i wakacje”. Jeśli nie oglądaliście – popatrzcie. Fotoreportaż Maksa Skrzeczkowskiego i Mateusza Stachyry.

Skomentuj


Dodane komentarze (6)

 • Taka-tam
  Za parking w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku zapłaciliśmy ponad 20 zł za 5 godzin. Oczywiście zostawiliśmy też pieniądze w sklepie - w końcu przyszliśmy na zakupy. W tym kontekście Kazimierz przestaje być drogi. Drożdżówka kazimierska też - cóż znaczy 1,80 zł wobec gdańskiej jagodzianki za 3,50 zł. Tyle samo kosztuje drożdżówka w Warszawie. Nie przesadzajmy więc z tą drożyzną z perspektywy stolicy ;-)
 • turyści2
  turyści2
  Kazimierz jest nieustannie 'klimatyczny' i coraz piękniejszy. Jedyne, co nas zasmuca, to coraz wyższe ceny. Chyba zatracono tu poczucie pewnej miary przystającej do rzeczywistości. Przykład: parking w niedzielę 11 VIII '13 na wzgórzu za farą - 10 zł, niby za dzień, ale bez możliwości godzinowej i stosownej info przed wdrapaniem się na górę.
  Równolegle w Sandomierzu, przepięknym mieście dla malarzy, parkingi w niedziele i święta BEZPŁATNE! Rada: niektórzy powinni ograniczyć swą pazerność! W dłuższej perspektywie czasowej KD starci przez to na swym wizerunku.
 • kapucyn
  gdzie to mozna obejrzec ?????????????
 • Tadek
  Ta latająca kosiarka od rana nie dawała spać ;)
 • obs.
  Brawo dla portalu budzimy się b. póżno...
 • Kamil Ruciński
  super fotki, takie relacje w tvn24 powinny byc co tydzien :)

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poszukujesz noclegu na Boże Ciało 2021? Dobrze trafiłeś! Zobacz oferty noclegowe, dzięki którym bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2021.
Znamy sposób na udane Wakacje 2021! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2021. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę