Wschodzi Trzeci Księżyc. Muzycznie

Trzeci Księżyc ponownie wschodzi muzycznie. Pierwszy koncert z cyklu jesiennego to nastrojowe spotkanie z The Missing Part. Już w tę sobotę!

The Missing Part to duet akustyczny, którego wokalistka to dwukrotnie wybrany Najlepszy Buesowy Głos Kobiecy w Polsce natomiast gitarzysta to finalista programu Must Be The Music. Rewelacyjny kontakt z publicznością i interakcja to jedna z wielu zalet cechujących duet. Lekkość i radość muzyczna, to coś, co urzeka i zapada w pamięć. 

Koncerty The Missing Part to unikatowe wydarzenie, które za każdym razem przenosi słuchacza w inny świat. Stworzony ku zaspokojeniu tęsknoty za lirycznym, nostalgicznym i bardzo emocjonalnym brzmieniem. W słowach piosenek i w ich melodiach każdy może odnaleźć swoje skrywane uczucia i sentymenty. Tworzą niezwykłą fuzję gatunkową mieszając ze sobą bluesa, soul, funky, wplatając pomiędzy nie elementy jazzowe i poetyckie. Adaptując dawne przeboje Henryka Warsa, np. "Zimny drań" czy"Miłość ci wszystko wybaczy" zaskakują, rozbawiają i wzruszają.

Natalia Kwiatkowska- voc
Robert Kapkowski - git.8 września 2018
Start: 20:00  
Trzeci Księżyc Lokalne Bistro
Mały Rynek 1 Kazimierz Dolny (budynek zabytkowych jatek koszernych)
Liczba miejsc ograniczona
Wstęp: 25 zł.
Rezerwacje: sms 502 722 432 lub na miejscu w Trzecim KsiężycuŹródło: Trzeci Księżyc

 

Skomentuj


Mapa

Restauracje

Trzeci Księżyc Lokalne Bistro


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę