Wschodzi Trzeci Księżyc. Muzycznie

Trzeci Księżyc ponownie wschodzi muzycznie. Pierwszy koncert z cyklu jesiennego to nastrojowe spotkanie z The Missing Part. Już w tę sobotę!

The Missing Part to duet akustyczny, którego wokalistka to dwukrotnie wybrany Najlepszy Buesowy Głos Kobiecy w Polsce natomiast gitarzysta to finalista programu Must Be The Music. Rewelacyjny kontakt z publicznością i interakcja to jedna z wielu zalet cechujących duet. Lekkość i radość muzyczna, to coś, co urzeka i zapada w pamięć. 

Koncerty The Missing Part to unikatowe wydarzenie, które za każdym razem przenosi słuchacza w inny świat. Stworzony ku zaspokojeniu tęsknoty za lirycznym, nostalgicznym i bardzo emocjonalnym brzmieniem. W słowach piosenek i w ich melodiach każdy może odnaleźć swoje skrywane uczucia i sentymenty. Tworzą niezwykłą fuzję gatunkową mieszając ze sobą bluesa, soul, funky, wplatając pomiędzy nie elementy jazzowe i poetyckie. Adaptując dawne przeboje Henryka Warsa, np. "Zimny drań" czy"Miłość ci wszystko wybaczy" zaskakują, rozbawiają i wzruszają.

Natalia Kwiatkowska- voc
Robert Kapkowski - git.8 września 2018
Start: 20:00  
Trzeci Księżyc Lokalne Bistro
Mały Rynek 1 Kazimierz Dolny (budynek zabytkowych jatek koszernych)
Liczba miejsc ograniczona
Wstęp: 25 zł.
Rezerwacje: sms 502 722 432 lub na miejscu w Trzecim KsiężycuŹródło: Trzeci Księżyc

 

Skomentuj


Mapa

Restauracje

Trzeci Księżyc Lokalne Bistro


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę