Wpadł złodziej, który okradł Plebanię

Skomentuj (8)

Kazimierscy policjanci zatrzymali 50 – latka podejrzanego o dokonanie włamania na Plebanię w Kazimierzu. Mężczyzna trafił do aresztu.

W poniedziałek po południu w jednym z kazimierskich lokali policjanci z Kazimierza zatrzymali 50 – letniego mieszkańca powiatu łukowskiego podejrzanego o dokonanie włamania na Plebanii.

- Mężczyzna typowany był do pięciu kradzieży z włamaniem w Kazimierzu Dolnym m. in do plebanii, lokalu gastronomicznego czy domów jednorodzinnych – czytamy na stronie Policji Lubelskiej. – Tylko wczoraj usłyszał 9 zarzutów. 5 do przestępstw w Kazimierzu Dolnym, 4 do włamań na terenie gm. Łuków. Policjanci sprawdzają, czy zatrzymany nie dokonywał podobnych przestępstw w innych miejscowościach.

Mężczyzna nie spodziewał się aresztowania.

- Mężczyzna nie spodziewał się policjantów, był kompletnie zaskoczony – czytamy na stronie Policji. – Mimo że mundurowi wiedzieli, z kim mają do czynienia, ten podał fałszywe dane – swojego sąsiada. Jednocześnie policjantów zainteresował sposób ubrania mężczyzny. Na sobie miał dwie pary spodni.

Mężczyzna jest znany policji. W listopadzie ubiegłego roku opuścił zakład karny, gdzie odbywał karę za włamania właśnie. W sumie w więzieniach spędził dotychczas ponad 19 lat. Za obecne przestępstwa grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 15.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (6)

 • klient175729
  Byl typowany I w koncu do czegos przypasowal.No zwyczajnie nie mial wyjscia
 • pijany znad Grodarza
  "W poniedziałek po południu w jednym z kazimierskich lokali policjanci z Kazimierza zatrzymali 50 - letniego mieszkańca powiatu łukowskiego podejrzanego o dokonanie włamania na Plebanii.

  - Mężczyzna typowany był do pięciu kradzieży z włamaniem w Kazimierzu Dolnym m. in do plebanii, lokalu gastronomicznego czy domów jednorodzinnych "
  A więc mieszkał na terenie naszej gminy./ był typowany, a więc znany /. Słyszałem o nie zgłoszonych usiłowaniach.
  Pytanie. Czy mieszkał na naszym terenie ?
  ps. tak to jest z TAJEMNICA ŚLEDZTWA.
 • Stąd
  Naszym policjantom zdecydowanie lepiej wychodzi wlepianie mandatów za picie piwa bądź przejście przez ulice nie na pasach, bohaterzy ślamazarni...
  • pijany znad Grodarza
   chyba nie jesteś " stad" , bo piszesz nieprawdę. U naju MOZNA WSZYSTKO " chodzić, parkować na zakazach , sikać, papierki rzucac, nie sprzatać chodnikow, nie mieć umowy śmieciowej itd itp.
 • ABELA
  Może trzeba zrobić zbiórkę na mszę w intencji sprawcy. Akurat księdzu się wyrówna ta finalna strata. Trzeba być miłościwym bo bez tych kilkuset złotych mogą na naszej kochanej życzliwej i otwartej plebanii nie mieć co do garnka włożyć. Otwórzmy serca
  • sak
   Moze by samorząd mieszkańców wykazał się słuszną aktywnością. Pani Romano niech pani nie śpi.
 • haha
  może nie ma takiego brzucha jak ty :)
 • pijany znad Grodarza
  Dwoiste spodnie i po dachu zbiegł ?. hmm

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2023! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Pokaż stopkę