Wiosną na narty?

zobacz więcej (6)

Choć na kartkach kalendarza nadal zima, w powietrzu bez wątpienia czuć już wiosnę. Nic więc dziwnego, że stoki narciarskie na Lubelszczyźnie są nieczynne. Sezon narciarski 2011/2012 możemy uznać za zakończony!

Jeszcze na początku marca bieżącego roku okoliczne stoki narciarskie były pełne śniegu. Z dnia na dzień jednak sytuacja uległa zmianie, temperatura skoczyła w górę. Lubelskie wyciągi zakończyły sezon. Stoki w Parchatce, Rąblowie i Celejowie są już nieczynne. Nadszedł więc czas podsumowań…

- Tegoroczny sezon był krótki, ale dość intensywny – mówi właściciel stoku w Parchatce. – I bez wątpienia możemy powiedzieć, że był udany. A wszystkich narciarzy, już teraz zapraszamy na kolejny sezon, który rozpocznie się za niecały rok.

Czynna pozostaje nadal Stacja Narciarska Kazimierz, na której wciąż króluje zima. Jak zaznaczają właściciele obiektu, na stoku panują bardzo dobre warunki i wszystko wskazuje na to, że śnieg będzie się tu utrzymywał jeszcze długo.

- Funkcjonujemy dopiero drugi sezon i wciąż zdobywamy nowe doświadczenia – mówi Marcin Świderski, właściciel stoku. - Staramy się sprostać oczekiwaniom naszych klientów, by warunki na stoku były zawsze bardzo dobre. Chcielibyśmy, by Stacja Narciarska Kazimierz była otwarta do końca tego tygodnia, jednak wszystko uzależnione jest od pogody.

- W przyszłym sezonie będziemy chcieli otworzyć trasę 590-metrową – tłumaczy Marcin Świderski. – Chcemy też zaprosić do współpracy pensjonaty, hotele oraz szkoły z naszej gminy.

 

Na zakończenie tegorocznego sezonu Stacja Narciarska Kazimierz przygotowała specjalną promocję! Płacąc 10,00 zł, będzie można nabyć karnet całodzienny bez limitu zjazdów. Z promocji skorzystać może każdy, jednak tylko do końca tego sezonu.

 

Zapraszamy na narty! Sezon narciarski 2011/2012 możemy uznać za zakończony! (15 marca)

 

Nazwa stacji Jak dojechać? Ilość czynnych wyciągów
Warunki
Grubość pokrywy śnieżnej Temperatura
Kamery Ostatnia aktualizacja
Kazimierz Dolny Mapka - brak
-
- Kamerka Kazimierz 15.03.2012
Parchatka Mapka -
brak
-
- Kamera Parchatka 15.03.2012
Celejów Mapka -
brak
-
- - 15.03.2012
Rąblów Mapka -
brak - - Kamera Rąblów 15.03.2012

 

Skomentuj


Mapa

Wyciągi narciarskie

Stacja Narciarska Kazimierz Dolny


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2024! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Pokaż stopkę