Wiosenne roztopy

Skomentuj (3)
Wzrasta poziom Wisły. Koryto maleńkiego Grodarza wypełniło się wodą. W Puławach od rana na wodowskazach przybyło 44 centymetry, stan ostrzegawczy jest przekroczony o ponad 80-ąt centymetrów. Na terenie nadwiślańskich powiatów Wojewoda Lubelski wprowadził pogotowie przeciwpowodziowe. Zobacz dzisiejsze zdjęcia.
 

Skomentuj


Dodane komentarze (3)

  • Miłka
    Powódź nie grozi Kazimierzowi? Woda dziś była tak wysoko, że podtopione było boisko Orłów, nadwiślańskie sady na przedpolach miasteczka i faszyna. A podobo fala kulminacyjna spod Sandomierza jeszcze nie doszła...
  • Marcelina
    Mam nadzieję, że po weekendowych niskich temperaturach widmo powodzi oddaliło się od Kazimierza. Pamiętam jak w sierpniu woda podeszła tak wysoko, że w miejscu, w którym jest boisko widać było tylko poprzeczki bramek, zalało pola namiotowe, ale na szczęście nie było większych szkód. Teraz chyba nie będzie gorzej!!
  • Karol
    Jak dobrze, że mamy wały....i chyba powódź nam nie grozi!!!

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2021.
Planujesz wyjazd Sylwestrowy 2021/2022? Szukasz korzystnego miejsca noclegowego? Daj się porwać szaleństwu sylwestrowej nocy. Sprawdź ofertę obiektów noclegowych, w których z radością przywitasz...
Pokaż stopkę