Weź udział w wystawie!

Skomentuj (2)

Zbliża się termin otwarcia organizowanej rokrocznie od 8 lat przez księdza proboszcza Tomasza Lewniewskiego wystawy „Chleba naszego powszedniego”. Już 25 sierpnia o godzinie 21.00 na nowej plebanii odbędzie się wernisaż, podczas którego zobaczymy prace artystów reprezentujących różne dziedziny sztuki: malarstwo, grafikę, fotografię, rzeźbę, instalacje i inne.

 „Chleba naszego powszedniego” to wystawa tematyczna, jednak prace prezentowane na wystawie zaskakują kreatywnością  w interpretacji tematu; zmuszają do refleksji nad codziennością i tym, co stanowi nasz chleb powszedni – mówi kurator wystawy Maks Skrzeczkowski. – Na wystawie w plebanii rokrocznie wystawia kilkunastu artystów. Klimatu niezwykłości dopełniają piwniczne wnętrza, świece, chleb i wino. Choć wystawa czynna jest zaledwie kilka godzin ( w niedzielę od 10 do 17) frekwencja jest zaskakująco duża (ponad pół tysiąca odwiedzających).

Kuratorami wystawy są Jerzy Krzysztoporski i Maks Skrzeczkowski. Osoby chętne do zaprezentowania swych prac proszone są o kontakt telefoniczny (tel. 503-027-536). Prace można dostarczyć na plebanię w sobotę od 13.00 do 16.00, a następnie odebrać w niedzielę po 17.00.

 

Zapraszamy do udziału w tym niezwykłym wydarzeniu.

Fot. Maks Skrzeczkowski

 

Skomentuj


Dodane komentarze (2)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę