Weź udział w wystawie!

Skomentuj (2)

Zbliża się termin otwarcia organizowanej rokrocznie od 8 lat przez księdza proboszcza Tomasza Lewniewskiego wystawy „Chleba naszego powszedniego”. Już 25 sierpnia o godzinie 21.00 na nowej plebanii odbędzie się wernisaż, podczas którego zobaczymy prace artystów reprezentujących różne dziedziny sztuki: malarstwo, grafikę, fotografię, rzeźbę, instalacje i inne.

 „Chleba naszego powszedniego” to wystawa tematyczna, jednak prace prezentowane na wystawie zaskakują kreatywnością  w interpretacji tematu; zmuszają do refleksji nad codziennością i tym, co stanowi nasz chleb powszedni – mówi kurator wystawy Maks Skrzeczkowski. – Na wystawie w plebanii rokrocznie wystawia kilkunastu artystów. Klimatu niezwykłości dopełniają piwniczne wnętrza, świece, chleb i wino. Choć wystawa czynna jest zaledwie kilka godzin ( w niedzielę od 10 do 17) frekwencja jest zaskakująco duża (ponad pół tysiąca odwiedzających).

Kuratorami wystawy są Jerzy Krzysztoporski i Maks Skrzeczkowski. Osoby chętne do zaprezentowania swych prac proszone są o kontakt telefoniczny (tel. 503-027-536). Prace można dostarczyć na plebanię w sobotę od 13.00 do 16.00, a następnie odebrać w niedzielę po 17.00.

 

Zapraszamy do udziału w tym niezwykłym wydarzeniu.

Fot. Maks Skrzeczkowski

 

Skomentuj


Dodane komentarze (2)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2021! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Zaskocz ją na Walentynki 2021. Wyjedź razem z nim w nieznane. Zobacz oferty walentynkowe na romantyczny weekend dla dwojga.
Pokaż stopkę