Wernisaż ślubny w Kazimierzu

Skomentuj (1)

zobacz więcej (20)

Pokazy mody ślubnej i wieczorowej, recital, przepiękne stoiska oraz pełni pasji wystawcy – tak wyglądał Wernisaż ślubny, który odbył się w Kazimierzu Dolnym.

Ślub i przyjęcie weselne to temat rzeka. Każdy z nas ma swoje wizje i wyobrażenia co do tego, jak ten dzień powinien wyglądać. Szczególnie kobietom zależy na tym, żeby wszystko poszło po ich myśli, zgodnie z planem. A przecież rzeczy, o których trzeba pomyśleć, jest naprawdę wiele. I tu z pomocną dłonią przyszli organizatorzy Wernisażu ślubnego, który w miniony weekend odbył się w Kazimierzu Dolnym.

- Organizatorami jesteśmy my wszyscy, wystawcy tutaj obecni – mówi Agnieszka Małek. – Wszyscy jesteśmy z Lublina, a Kazimierz wybraliśmy ze względu na jego urok oraz położenie – pomiędzy Lublinem a Warszawą.

I bez wątpienia był to strzał w dziesiątkę. Bo zainteresowanie było ogromne, szczególnie wśród przyszłych nowożeńców. Na uczestników czekało mnóstwo atrakcji, ale przede wszystkim profesjonalni usługodawcy z branży ślubnej.

- Każdy z nas jest pasjonatem i perfekcjonistą w swojej branży, do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i niesztampowo, wsłuchując się w potrzeby i oczekiwania klienta – mówili organizatorzy.

Każdy mógł przystanąć przy wybranym stoisku i porozmawiać z wystawcą o wymarzonej sukni ślubnej, oprawie florystycznej, dekoracjach z drewna, fryzurze i makijażu, zdjęciach oraz filmie ze ślubu i wesela a także o wielu, wielu innych propozycjach ślubnych i weselnych. Jedni prosili jedynie o radę, inni oglądali wykonane już realizacje.

Skoro impreza była bez wątpienia udana, czy będą kolejne edycje?

- Niczego nie wykluczamy – mówią organizatorzy. – Zainteresowanie jest naprawdę duże, zarówno pod względem wystawców, jak i naszych gości. Może więc zobaczymy się tu ponownie za rok?

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2022! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2022. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę