Warsztaty Capoeira w Kazimierzu

Skomentuj (1)

Dla wszystkich, którzy nie mają jeszcze planów na nadchodzący weekend mamy pewną propozycję – udział w Warsztatach Capoeiry, które odbędą się w dniach 16 – 18 sierpnia. Co to takiego? Przekonaj się sam przyjeżdżając do Kazimierza Dolnego.

Capoeira to sztuka walki wywodząca się z tradycji afrykańskiej i brazylijskiej. Jej formy są rytmiczne i akrobatyczne, w dużej mierze skupiają się na kopnięciach. Co ważne, istotą capoeiry są elementy tańca, które wpływają na płynność i nieprzewidywalność ataków. Jeśli zaciekawił Was ten krótki opis, nie czekajcie – pakujcie się i przyjeżdżajcie do Kazimierza Dolnego. A dokładniej do Siedliska Lubicz.

 

Warsztaty ruszają 16 sierpnia i potrwają do niedzieli 18 sierpnia. Będą treningi na Sali i w plenerze, pokaz na Rynku oraz wieczory z muzyką brazylijską. Zajęcia w Kazimierzu poprowadzi polski instruktor capoeiry – Adam Halicki, będący również organizatorem warsztatów oraz dwóch gości z Brazylii – Mastre John z grupy „Beribazu” i Contramestre Ricardo Scooby- doo z grupy „Capoeira Liberdade”.

 

Jak zapowiadają organizatorzy, zajęcia są przewidziane dla wszystkich poziomów zaawansowania. Co ważne, nie ma żadnych ograniczeń wiekowych. Można więc przyjechać z rodziną, przyjaciółmi czy też samemu. Koszt tych trzydniowych zajęć to 150zł od osoby. W cenie jest także nocleg w Siedlisku Lubicz. Należy jednak zabrać ze sobą namiot.

 

 

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

  • pijany znad Grodarza
    Czy aby capoeira nie jest objęta zakazem egzorcystów, którzy to spotkali się na Jasnej Gorze?>

Mapa

Agroturystyka

Siedlisko Lubicz - Eko Park


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2020.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2020.
Pokaż stopkę