W Kazimierzu na czekoladę także do Wedla

Skomentuj (17)

24. Pijalnia Czekolady E.Wedel zaczyna swoją działalność w Kazimierzu Dolnym. W ofercie znajdują się czekolady do picia, kawy i herbaty podawane również na zimno, orzeźwiające napoje i wiele innych smakołyków.

Wraz z początkiem kwietnia na mapie Kazimierza pojawia się nowy punkt, którego miłośnicy słodkości z pewnością nie miną obojętnie. Jest to Pijalnia Czekolady E.Wedel.

– Cieszymy się, że Pijalnie Czekolady E.Wedel zagoszczą w tak pięknym i zabytkowym mieście, jakim jest Kazimierz Dolny, gdzie do tej pory nas nie było – mówi Daniel Kucharski, prezes Pijalni Czekolady E.Wedel. – Już w kwietniu działalność rozpocznie lokal znajdujący się w okolicach Rynku – okolicy przepełnionej historią i tradycją, której niesamowity klimat z pewnością uzupełni słodki smak czekolady E.Wedel.

Co znajdziemy w menu? Przede wszystkim – jak zapowiadają właściciele pijalni – wyśmienite bestsellerowe czekolady do picia, kawy i herbaty podawane również na zimno. Ale oprócz tego także orzeźwiające napoje, pyszne desery i ciasta, słone oraz słodkie dania, śniadania oraz unikatowe praliny i inne ręcznie robione produkty z Czekoladowego Sklepu.

Warto dodać, że wszystkie słodkości, przekąski i napoje można zakupić także na wynos. Zaś w Czekoladowym Sklepie zamówimy torcik wedlowski z personalizowanym wzorem lub dedykacją, ręcznie wykonane praliny według receptur Maestro Czekolady oraz produkty dedykowane na specjalne okazje, np. zajączki z czekolady, okazjonalne figurki – wszystkie prosto z Pracowni Rarytasów E.Wedel.

Pijalnia Czekolady E.Wedel mieści się przy ulicy Browarnej 4. Godziny otwarcia są uzależnione od dnia tygodnia: od poniedziałku do czwartku i w niedzielę w godz. 9.30-19.00, od piątku do soboty w godz. 9.30-21.00. Otwarcie nastąpi w dniach 3-4 kwietnia.

Skomentuj


Dodane komentarze (15)

 • K. Walewski
  Nie dokuczajmy sąsiadom, niech sobie zarabiają na czekoladzie, czemu nie? Tylko prosimy dajcie nam dojechać do podwórza najpiękniejszej kamienicy w Kazimierzu
 • K. Walewski
  Waluś się ktoś podpisał. a to nie ja pisałem :)
 • pijany znad Grodarza
  [link został wymoderowany]

  Jest też Kazimierz. Radni wiedzą o tym ?
  • pijany znad Grodarza
   było o najpiekniejszych w poludniowej Polsce. Był też Kazimierz
 • Mieszkaniec
  pijany Ty to masz zawsze racje,tu jest brak gospodarza,w zgodnie z zarządzeniem nr 417 Prezydenta RP z dn.8 września 1994 Kazimierz stał się pomnikiem historii,to gdzie ta wladza czemu nie stara sie o pieniądze na poprawe tegoż pomnika,tu powinno wszystko lśnić a mamy DZIADOSTWO
 • Mieszkaniec
  Na przeciwko pijalni czekolady obskurne budy z tandetą a przy tych budach zaparkowane samochody na chodniku z czym nigdy nie może uporać się Burmistrz . Więc ciasno będzie dostać się do środka .
 • Ta władza nas wykończy
  Świetnie! Dzięki za promowanie produktów lokalnych! Dlaczego nie napiszecie artykułu o lokalnych, kazimierskich przedsiębiorstwach???
 • Waluś
  Ale niesamowity produkt lokalny z Kazimierza!!! Czekolada z Wedla i to już nie tego prawdziwego Wedla tylko jakieś tam KORPO :)
  Ja zadam inne pytanie i to całkiem na poważnie. Dlaczego to miejsce nie jest w rękach Gminy i nie ma tam toalet???!!!! Bo miał miejsce klasyczny, kazimierski "wałeczek" związany z poprzednią władzą.
  • pijany znad Grodarza
   niestety. To się nie wróci, a pijalnia WYWRÓCI przynajmniej 2 miejsca : U Dziwisza, Piekarnia Sarzyński.
   Faktycznie. Śmiesznym się stało, że w okresie kampanii "Produkt Kazimierski" zafundowano nam " Produkt Warszafski vel Zagraniczny"

   Na kanwie tej sprawy wyrażnie widać BRAK WIZJI miasteczka.
 • pijany znad Grodarza
  Świetne miejsce, świetne emblematy i sukces murowany. Nie znam cen, ale dla mnie i tak za drogo.

  @ sasiad boi się samochodów. Nie sadzę, by bywalcy mogli tam parkować. Jedyne co może dziwić to ZAPACHY : smażalnia ryb, pijalnia czekolady, ogolnodostepny, odplatny kibelek.
 • Goska
  Przecież jest już kawiarnia Faktoria, która jest mega.
 • Kazimierzak
  Już człowiekowi łatki przypinacie,ma lokal więc zrobił to co mu pasowało i chała mu za to,że fajny punkt będzie w mieście.Ci o tak krytykują to sami nic nie zrobili bo najłatwiej komuś dopiec.
 • kramarz
  Wszystko moźna załatwić jak się ma uklady.Ma chyba właściciel świadomość tego......ŻE STĄPA PO KRUCHYM LODZIE.
 • Kazimierzak
  A to wszystko w Domu Strażaka...
 • sąsiad
  Pięknie tylko miejsca mają na 1 samochód a reszta na chodnikach przy wjeździe do działek oraz podwórka Gdańskiej. Masakra, sąsiedzi zapowiadają katowanie na nr 997
 • wielbiciel Kazimierza
  Wspaniale, gorąca czekolada w chłodne dni będzie ratunkiem dla turystów :D
 • pijany znad Grodarza
  pięknie. Bardzo pięknie / 10 znakow/

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2021.
Pokaż stopkę