W oczekiwaniu na babie lato

zobacz więcej (25)

Słuchając deszczu za oknem jeszcze niedawno, nie bardzo chce się wierzyć, że to zdjęcia z minionej właśnie niedzieli. A jednak tak właśnie wyglądał Kazimierz wchodzący w październik. Dziś w Kazimierzu świeci słońce. Może weekend też

Jak wyglądała pogoda w pierwszym tygodniu października – było widać za oknem.  Jak mówili meteorolodzy, w ciągu kilku dni spadło tyle deszczu, ile powinno przez 2 miesiące.

I padało, z niewielkimi przejaśnieniami. Dziś - w Kazimierzu świeci piękne słońce. W najbliższy weekend tych przejaśnień ze słońcem w roli głównej ma być więcej, chociaż nie bez deszczu.

- W drugim tygodniu października ociepli się, będzie też więcej przejaśnień i rozpogodzeń, a przez to padać będzie mniej – czytamy na portalu TwojaPogoda.pl. – Temperatura w większości regionów sięgać będzie popołudniami kilkunastu stopni. Nie ma jednak większej nadziei na powrót bardzo wysokich temperatur rzędu 20 stopni.


Tyle prognostycy. A pogoda niczym kot – chodzi własnymi ścieżkami, które ludziom z wyprzedzeniem odkryć niełatwo. Będzie jeszcze babie lato w Kazimierzu? Dzisiejsze słońce za oknem i zdjęcia Maksa Skrzeczkowskiego z pierwszej październikowej niedzieli pozwalają wierzyć, że jeszcze zobaczymy pięknie wybarwioną jesień w Miasteczku.

 

Skomentuj

Przeciągnij i upuść zdjęcia, lub kliknij

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

Podpisz się, aby dodać komentarz

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

lub zarejestruj sięZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Karnawałowy zawrót głowy! Poznaj oferty noclegowe, w których miło spędzisz czas w Karnawale 2018. Sprawdź noclegi i baw się dobrze!
Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2018! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Pokaż stopkę