W oczekiwaniu na babie lato

zobacz więcej (25)

Słuchając deszczu za oknem jeszcze niedawno, nie bardzo chce się wierzyć, że to zdjęcia z minionej właśnie niedzieli. A jednak tak właśnie wyglądał Kazimierz wchodzący w październik. Dziś w Kazimierzu świeci słońce. Może weekend też

Jak wyglądała pogoda w pierwszym tygodniu października – było widać za oknem.  Jak mówili meteorolodzy, w ciągu kilku dni spadło tyle deszczu, ile powinno przez 2 miesiące.

I padało, z niewielkimi przejaśnieniami. Dziś - w Kazimierzu świeci piękne słońce. W najbliższy weekend tych przejaśnień ze słońcem w roli głównej ma być więcej, chociaż nie bez deszczu.

- W drugim tygodniu października ociepli się, będzie też więcej przejaśnień i rozpogodzeń, a przez to padać będzie mniej – czytamy na portalu TwojaPogoda.pl. – Temperatura w większości regionów sięgać będzie popołudniami kilkunastu stopni. Nie ma jednak większej nadziei na powrót bardzo wysokich temperatur rzędu 20 stopni.


Tyle prognostycy. A pogoda niczym kot – chodzi własnymi ścieżkami, które ludziom z wyprzedzeniem odkryć niełatwo. Będzie jeszcze babie lato w Kazimierzu? Dzisiejsze słońce za oknem i zdjęcia Maksa Skrzeczkowskiego z pierwszej październikowej niedzieli pozwalają wierzyć, że jeszcze zobaczymy pięknie wybarwioną jesień w Miasteczku.

 

Skomentuj

Przeciągnij i upuść zdjęcia, lub kliknij

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

Podpisz się, aby dodać komentarz

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

lub zarejestruj sięZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-12 listopada 2018 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2018.
Pokaż stopkę