Z Lublina dojedziemy wolniej

Skomentuj (1)

Długi weekend majowy przed nami! Wszystkich tych, którzy wybierają się na majówkę do Kazimierza pragniemy poinformować o utrudnieniach, jakie napotkać można na drogach wiodących do nadwiślańskiego Miasteczka. Informacje poniżej.

Turyści jadący do Kazimierza Dolnego ze strony Opola Lubelskiego czy też Puław mogą być spokojni – te trasy są przejezdne i nie powinno być żadnych utrudnień. Niespodzianka czeka jedynie na turystów z Lublina czy Nałęczowa. Otóż na trasie nr 830 od 30 marca do 31 sierpnia odbywa się remont drogi. Utrudnienia w ruchu mogą wystąpić na odcinku między Wąwolnicą a Celejowem.

- Prace na tym odcinku drogi cały czas trwają – tłumaczy pracownik Zarządu Dróg Wojewódzkich w Lublinie. – Jednak, jak zapewnia wykonawca robót, będzie taka organizacja prac, by w jak najmniejszym stopniu spowalniać ruch. Miejscami może wystąpić ruch wahadłowy, ale nie powinno być większych utrudnień.

W chwili obecnej na żadnej innej drodze nie są prowadzone prace remontowe. Jednak o wszelkich zmianach w ruchu drogowym i możliwych utrudnieniach w dojeździe do Kazimierza Dolnego, będziemy informować na bieżąco.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

  • zbigniew
    Nie panikujmy. Będzie dobrze. A gdyby nawet, to uroki miasteczka, szybko humor poprawią. Miłej majówki mieszkańcom i odwiedzającym życzę.

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Długi Weekend majowy 2024 zapowiada się cudownie. Będzie jeszcze lepszy, jeżeli skorzystasz z oferty specjalnej na majówkę.
Pokaż stopkę