Trzeci Księżyc z koncertem w piątek

Trzeci Księżyc zaprasza na piątkowy koncert. Tym razem na księżycowej scenie wystąpi Arek Zawiliński.

Tym razem na Księżycowej scenie wystąpi Arek Zawiliński hipsterska inkarnacja samego Boba Dylana – bluesman, kowboj, poeta drogi – autor muzyki, tekściarz, wokalista, gitarzysta. Współpracował m.in. z zespołami Stare Dobre Małżeństwo, Ostatnia Wieczerza w Karczmie Przeznaczonej do Rozbiórki, Kropla Życia, Zabrzańska Orkiestra Rockowa, BGB oraz ze śpiewającym aktorem Lechem Dyblikiem. Twórca formacji Na Drodze. Koncertował na festiwalach w Polsce, Francji, Czechach, Słowacji jak i grywał na ulicach Amsterdamu. Laureat wielu festiwali mi. FAMA w Świnoujściu, Studencki Festiwal Piosenki w Krakowie, Zaczarowany Świat Harmonijki w kategorii gitara Poznań. Piosenkarnia – Kraków, występ w studiu radiowej Trójki im. Agnieszki Osieckiej itd.

Zawiliński nagrywa swoje płyty dla łódzkiej firmy Dalmafon, tej samej, która dogląda twórczości Andrzeja Garczarka, Jacka Kleyffa czy Jana Wołka. To słuszny wybór i dobrze wróży dla piątkowego kazimierskiego koncertu artysty, choćby dlatego że zabytkowy budynek starych koszernych jatek (Trzeci Księżyc) znajduje się kilkadziesiąt metrów od galerii Jana Wołka, co dobrze wróży po raz wtóry!

Księżyc dla każdego! Zapraszamy.

Sobota 17 listopada 2016
Start 20:00
Trzeci Księżyc Mały Rynek 1 (budynek zabytkowych jatek koszernych)
rezerwacja: przystanekkorzeniowa@gmail.com
lub sms 502 722 432
wstęp: 20 pln
Liczba miejsc ograniczona


Tekst: Trzeci Księżyc

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2023.
Pokaż stopkę