Szukamy domu dla kociaka

Skomentuj (1)

Wakacje i opuszczone zwierzęta. Temat znany. Jednak coraz częściej los tych naszych braci mniejszych nie jest nam obcy.

Kotek, dla którego poszukujemy domu, uniknął śmierci w nurtach Chodelki, uratowany przez małego uczestnika spływu kajakowego.

- Przedwczoraj podczas spływu kajakowego Chodelką mój syn uratował kotka. Kociak jest śliczny, ma około 2 miesiące. Na razie mieszka u nas, w starym baraku, bo w domu (rodziców) mieszka pies, a jedno drugiemu zagraża. Serce mi pęka, gdy widzę, jak moje dzieci coraz bardziej się do kotki przywiązują, ale opcji zabrania jej do Holandii nie ma – napisała w mailu do redakcji Joanna Skwarek autorka promowanej rok temu w bibliotece miejskiej książki „Żona Lota jeszcze się zastanowi”.

Prosimy o pomoc w tej nieliterackiej sprawie. Kto może przygarnąć kocię? Prosimy o kontakt z redakcją: redakcja@kazimierzdolny.pl

Skomentuj


Dodane komentarze (1)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2021.
Pokaż stopkę