Stacja Kazimierz świątecznie zaprasza

Stacja Narciarska Kazimierz powstała w 2011 roku i jest swego rodzaju kontynuacją tradycji narciarskich w Kazimierzu Dolnym. Tradycje te sięgają bowiem jeszcze czasów przedwojennych, kiedy to widok narciarzy na kazimierskich pagórkach był czymś naturalnym.

Obecnie Stacja Narciarska Kazimierz posiada trzy wyciągi oraz cztery trasy zjazdowe: 590m, 470m, 250m oraz 110m. Oprócz tego, korzystać możemy ze szkółki narciarskiej, wypożyczalni sprzętu narciarskiego i snowboardowego, restauracji, bezprzewodowego Internetu czy parkingu.

Przewidziane są także zniżki dla grup zorganizowanych oraz możliwość przygotowania ogniska.

Ośrodek wciąż się rozwija, planowane są kolejne inwestycje, a wszystko po to, by zapewnić klientom jak najwyższy poziom świadczonych usług.

Na Stację Narciarską Kazimierz bardzo prosto trafić. Położona jest ona bowiem między Kazimierzem Dolnym a Bochotnicą. Nie trzeba więc wjeżdżać do miasta, by dotrzeć na miejsce, ale można z miasta przyjść pieszo. Przy wjeździe do ośrodka stoi wielki billboard, którego nie sposób nie zauważyć.

Skomentuj


Mapa

Wyciągi narciarskie

Stacja Narciarska Kazimierz


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2020.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2020.
Pokaż stopkę