"Spotkanie z Aktorem" w Korzeniowej

Przystanek Korzeniowa i Kazimierski Klub Komediowy zaprasza na pierwsze w 2016 spotkanie kabaretowe. Karnawał w Korzeniowej przywitamy solowym programem kabaretowym Łukasza Szymanka "Spotkanie z Aktorem".

Łukasz Szymanek bawi, rozśmiesza i opowiada kolorowe historie wykorzystując utwory m.in. Fredry i Prusa, a autorem tego szczególnego show jest Marcin Wąsowski znany szerokiej publiczności jako 50% Kabaretu Świerszczychrząszcz.

"Spotkanie z Aktorem" to opowieść o codziennym i niecodziennym życiu aktora i jego przygodach. Bezpośrednie relacje z widownią zbliżają ją do tematu, a "wytworne" bisy zmuszają widza  do opuszczenia sali w najlepszym (oby!) nastroju.

Premiera odbyła się w czerwcu 2010 r., a na VI Festiwalu Skeczu i Małych Form Teatralnych - KADR 2010 program zdobył I miejsce w kategorii małych form i w roku 2011 dostał się do Półfinałów PAKI.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA, decyduje kolejność rezerwacji
REZERWACJA: 502 722 432, przystanekkorzeniowa@gmail.com
START: 9 stycznia 2016,  godz. 19:30
MIEJSCE: Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa
WSTĘP: 30 pln
KAZIMIERZ: 50% OFF

Łukasz Szymanek – pseudonim: Szampanek. Aktor. Kabareciarz. Absolwent krakowskiej szkoły aktorskiej Lart Studio (2006). Debiutował w Teatrze im. Słowackiego w Krakowie (2006). W latach 2006-2009 występował w Kabarecie Czesuaf (wygrane na najważniejszych festiwalach kabaretowych w Polsce (PAKA) oraz liczne realizacje telewizyjne - TVP, TVN, Comedy Central).
W latach 2008 – 2013 Teatr Kameralny w Lublinie. Od 2013 współpracuje z Teatrem Ziemi Chełmskiej. Udział w serialach i filmach (m.in. Uniejów Europejski, Generał, Wyłączność). Od 2010 roku występuje solo (programy kabaretowe - "Spotkanie z Aktorem", "Zawodowo"). W latach 2014-15 prowadził audycję "Rozrywka po lubelsku" w Radiu Freee, a od roku 2015 występuje w grupie improwizacyjnej Poławiacze Pereł Improv Teatr.


Tekst i foto: Korzeniowa

 

 

Skomentuj


Mapa

Restauracje

Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę