"Spotkanie z Aktorem" w Korzeniowej

Przystanek Korzeniowa i Kazimierski Klub Komediowy zaprasza na pierwsze w 2016 spotkanie kabaretowe. Karnawał w Korzeniowej przywitamy solowym programem kabaretowym Łukasza Szymanka "Spotkanie z Aktorem".

Łukasz Szymanek bawi, rozśmiesza i opowiada kolorowe historie wykorzystując utwory m.in. Fredry i Prusa, a autorem tego szczególnego show jest Marcin Wąsowski znany szerokiej publiczności jako 50% Kabaretu Świerszczychrząszcz.

"Spotkanie z Aktorem" to opowieść o codziennym i niecodziennym życiu aktora i jego przygodach. Bezpośrednie relacje z widownią zbliżają ją do tematu, a "wytworne" bisy zmuszają widza  do opuszczenia sali w najlepszym (oby!) nastroju.

Premiera odbyła się w czerwcu 2010 r., a na VI Festiwalu Skeczu i Małych Form Teatralnych - KADR 2010 program zdobył I miejsce w kategorii małych form i w roku 2011 dostał się do Półfinałów PAKI.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA, decyduje kolejność rezerwacji
REZERWACJA: 502 722 432, przystanekkorzeniowa@gmail.com
START: 9 stycznia 2016,  godz. 19:30
MIEJSCE: Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa
WSTĘP: 30 pln
KAZIMIERZ: 50% OFF

Łukasz Szymanek – pseudonim: Szampanek. Aktor. Kabareciarz. Absolwent krakowskiej szkoły aktorskiej Lart Studio (2006). Debiutował w Teatrze im. Słowackiego w Krakowie (2006). W latach 2006-2009 występował w Kabarecie Czesuaf (wygrane na najważniejszych festiwalach kabaretowych w Polsce (PAKA) oraz liczne realizacje telewizyjne - TVP, TVN, Comedy Central).
W latach 2008 – 2013 Teatr Kameralny w Lublinie. Od 2013 współpracuje z Teatrem Ziemi Chełmskiej. Udział w serialach i filmach (m.in. Uniejów Europejski, Generał, Wyłączność). Od 2010 roku występuje solo (programy kabaretowe - "Spotkanie z Aktorem", "Zawodowo"). W latach 2014-15 prowadził audycję "Rozrywka po lubelsku" w Radiu Freee, a od roku 2015 występuje w grupie improwizacyjnej Poławiacze Pereł Improv Teatr.


Tekst i foto: Korzeniowa

 

 

Skomentuj


Mapa

Restauracje

Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę