Spotkanie z Historią po raz siódmy

Skomentuj (5)

GMC (wojskowa 3-osiowa ciężarówka) DODGE WC 51 i 52 (półciężarówki), słynne Willysy, GAZ 69, motory (m.in. wojskowe z lat 30-tych), K-750. W najbliższy weekend w Kazimierzu jak co roku w maju pojawią się stare wojskowe samochody.

Już w ten piątek w godzinach popołudniowych rozpocznie się w Kazimierzu siódme majowe Spotkanie z Historią. Na Rynku przez cały weekend podziwiać będzie można stare wojskowe samochody. W tym roku będzie ich około 25. W Kazimierzu pojawią się GMC (wojskowa 3-osiowa ciężarówka) DODGE WC 51 i 52 (półciężarówki), słynne Willysy, GAZ 69, motory (m.in. wojskowe z lat 30-tych), K-750.

- Myślą przewodnią spotkań jest nie tylko prezentacja pojazdów i mundurów, ale też i historii Polskich Sił Zbrojnych – piszą organizatorzy. – Będąc na Rynku, można będzie uzyskać odpowiedzi na pytania związane zarówno z pojazdami jak i umundurowaniem.

W tym roku pojawi się także kilka stoisk z zabawkami dla dzieci i drobnym umundurowaniem.

Oficjalne otwarcie imprezy zaplanowano na sobotę 20 maja na godzinę 10.00.

Około godziny 13.00 grupa uda się w teren, z którego na Rynek wróci późnym popołudniem. W niedzielę odbędzie się jeszcze krótka prezentacja pojazdów.

Organizatorzy: Willys Club Polska - przy wsparciu Urzędu Miasta w Kazimierzu Dolnym oraz Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki.

Skomentuj

Przeciągnij i upuść zdjęcia, lub kliknij

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

Podpisz się, aby dodać komentarz

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

lub zarejestruj się


Dodane komentarze (5)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2017.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2017.
Pokaż stopkę