Sport? Naturalnie!

Skomentuj (4)

zobacz więcej (7)

W ostatni lipcowy weekend proponujemy wypoczynek aktywny w Parku Linowym Natura. Czekać nas tam będzie impreza "Sport Naturalnie, czyli aktywny weekend w Parku Linowym Natura" – w trzech słowach: rozrywka... adrenalina... relaks! Dla naszych Czytelników mamy WEJŚCIÓWKI!

Park Linowy Natura przy ulicy Puławskiej istnieje od dwóch lat i cyklicznie organizuje imprezy rekreacyjne na swoim terenie, takie jak weekend z tańcem, noc Haloween, walentynki, bal przebierańców. Tym razem w ostatni lipcowy weekend proponuje "Sport Naturalnie, czyli aktywny weekend w Parku Linowym Natura". Przez trzy dni od piątku 26 lipca do niedzieli 28 lipca będziemy mogli uczestniczyć w zajęciach fitness, fitness salsy, jogi, warsztatach slackline. Będą też zajęcia dla dzieci – gry i zabawy, tańce, malowanie twarzy. Sobota 27 lipca została wybrana na Dzień Zmagań. Na ten dzień zaplanowano różnorodne konkurencje: wyścigi, wieżę skrzynek czy „Park linowy od tyłu”. Dla najlepszych przewidziano nagrody, m.in. wejściówki do SPA w hotelu Król Kazimierz, romantyczny weekend w Folwarku Walencja, karnety na siłownie, wejściówki na kręgle czy pływanie motorówką.


- Podczas imprezy odkryjemy nowe możliwości parku linowego – czyli jak się bawić na różne sposoby w tym samym miejscu – mówi Krystyna Pavlic z Parku Linowego Natura. – Odwiedzcie nas, zobaczcie i przekonajcie się osobiście, czym jest dobra zabawa. Nasze motto to: rozrywka... adrenalina... relaks!


Piątek - dzień z muzyką

11.00 - 12.00  - poranek z jogą, ćwiczenia psychofizyczne
13. - 14.30 - fitness open
15.00 - 16.00 - taniec dla dzieci
17.00 - 18.30 salsa fitness

Sobota - dzień zmagań

10.30 - 12.30 - Wyścig dzika z nagrodami
13.00 - 14.00 - wyścig na skakankach tyłem
14.30 - 16.30 - wieża skrzynek
17.00 - trasa dla siłaczy, czyli park linowy od tyłu
20.00 - wręczenie nagród, ognisko

Niedziela - niedzielny relaks


11.00 - 12.00 - poranek z jogą
13.00 - 15.00 - warsztaty slackline
15.30 - 17.00 - zabawy dla dzieci, malowanie twarzy
17.00 - 18.00 - taniec dla maluchów

Liczba miejsc ograniczona.

Cena - piątek i niedziela: 20 zł, sobota - 30 zł. Zniżka 5 zł przy rezerwacji - tel. 781 627 200, 605 989 254.  Poza tym dart, trampolina, trasa maluch, jumper i przejście przez trasę parku.

Uwaga! Dla naszych Czytelników mamy WEJŚCIÓWKI!

Dla trzech naszych Czytelników, którzy jako pierwsi przyślą poprawne odpowiedzi na pytanie konkursowe, mamy trzy wejściówki do Parku Linowego Natura na weekend.

Pytanie: Co to jest slackline?


Odpowiedź wraz z danymi* (imię, nazwisko, miejscowość oraz nr telefonu) prosimy nadsyłać na adres: redakcja@kazimierzdolny.pl do 24 lipca. Listę szczęśliwców opublikujemy na naszym portalu w środę 25 lipca.

*Dane osobowe wykorzystane będą tylko na potrzeby niniejszej zabawy.


Fot. Z archiwum Parku Linowego Natura

 

Skomentuj


Dodane komentarze (4)

Mapa

Parki linowe

NATURA - Park Linowy


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2024. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
Pokaż stopkę