Aktualności dla "imprezy w Kazimierzu Dolnym "

Pracowania Artystyczna Sarzyński zaprasza na pierwszy w tym roku weekend tematyczny Święto Wiosny”. Tym razem tematem przewodnim będzie dekorowanie wypieków, oczywiście w tonacji wiosennej.

W rycerską niedzielę

Mimo niesprzyjającej aury na Wzgórzu Zamkowym w Kazimierzu Dolnym nie brakowało zwiedzających. Czy magnesem przyciągającym turystów właśnie w to miejsce był tylko brak biletów?

Koncerty, wystawy, spotkania, warsztaty, rozmowy, zajęcia rekreacyjne i edukacyjne – to wszystko w Kazimierzu w okolicach Dnia Kobiet. Bo Kazimierz bywa Kobietą. A dlaczegóż by nie?

Żonglerka, clownada, muzyka i mnóstwo akrobatyki powietrznej. Pandoras Circus zaprasza na świetny, wzruszający i widowiskowy spektakl. To przedsmak Carnavalu Sztukmistrzów, który zaplanowano na 8 – 11 sierpnia w Lublinie.

Sport? Naturalnie!

W ostatni lipcowy weekend proponujemy wypoczynek aktywny w Parku Linowym Natura. Czekać nas tam będzie impreza "Sport Naturalnie, czyli aktywny weekend w Parku Linowym Natura" – w trzech słowach: rozrywka... adrenalina... relaks! Dla naszych Czytelników mamy WEJŚCIÓWKI!

Deszcz nie wystraszył miłośników jazdy na rowerze. W rozgrywanych w Kazimierzu Zawodach Jazdy Indywidualnej na Czas wystartowało 146 osób z Polski i Białorusi. To rozgrzewka przed VIII i IX etapem letniego cyklu Merida Mazovia MTB, które odbędą się w ten weekend w Puławach i w Nałęczowie.

Teatrzyk pod linami

Ptaki i inne zwierzęta z magicznej walizki Zbigniewa Dmitrocy opanowały w miniony weekend Park Linowy Natura. W przedstawieniu „Skąd się biorą bajki” w wykonaniu Jednoosobowej Trupy Walizkowej aktywny udział brali także mali i duzi widzowie.

Pokaż stopkę