Sezon w Kazimierzu już został otwarty

Skomentuj (19)

zobacz więcej (21)

Sezon w Kazimierzu rozpoczął się w tym roku znacznie wcześniej. Miniony weekend Miasteczko przeżywało prawdziwy najazd turystów. W godzinach szczytu korek sięgał aż do ronda w Bochotnicy!

Pierwsze symptomy głodu na Kazimierz widać było właściwie w każdy poprzedni cieplejszy weekend: spragnieni słońca miejscowi i turyści obsiadali rynek na ławeczkach, a w końcu na wynoszonych przed kawiarenki krzesełkach i stolikach. Teraz, kiedy w końcu naprawdę zrobiło się ciepło i słonecznie w Miasteczku było tłoczno właściwie wszędzie: nad Wisłą, na zamku, na Senatorskiej, na Nadwiślańskiej, na Krakowskiej, na Szkolnej, a przede wszystkim – na rynku!

Skomentuj


Dodane komentarze (5)

 • zniesmaczony
  Żenujący poziom wpisów w komentarzu. Jaki pan - taki kram. Jak nie macie nic mądrego do powiedzenia to nie zaśmiecajcie Internetu!
  • www
   Jest takie powiedzenie -Mądry nic nie powie,głupi pomysli że tak musi byc ,wie9 nie doszukuj się żenady .
 • Ranek
  Pani Włodkowa zbiera także od motocyklistów opłaty, bo chyba oni się nie kwalifikują pod opłatę targową? Może też powinna, chyba że na to przymyka się oko?
 • pijany znad Grodarza
  Niedługo otwarcie " Apteki". Oj będzie się działo.
  • Marek
   Doczekali się w końcu apteki. Ojo joj ! U nas na wsi są dwie jedna dla zwierzont a druga dla nas.
 • leń patentowany
  Co by było gdyby nie było wyjątków od handlu w niedzielę i byłyby zamknięte lodziarnie ,kawiarnie ,sklepy i stacje paliw i inne wyjątki? Chora polityka Pis-u. czy nie jest tak, ze wyjątki pracują na niewyjątki i za chwilę sklepy z pamiątkami , lodziarnie i stacje paliw nie będą mieli pracowników bo kazdy tak będzie chciał?
 • Lolo
  Motocyklistów zapraszamy, ale nie na Rynek!!!
  • motocyklista
   Co mam zrobić aby mnie wpuścili na Rynek ?Motor zostawiam na parkingu w Puławach. Przyjadę do Kazimierza autobusem w kasku, skórach, kalesonach i szaliku.

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę