Rozpoczęły się zapisy do II Kazimierskiego Biegu im. Jana Pawła II

Skomentuj (3)

Rozpoczęły się zapisy do II Kazimierskiego Biegu im. Jana Pawła II. Do końca roku pakiet startowy w promocyjnej cenie. 

II edycję Biegu Kazimierskiego zaplanowano na 14 maja 17 r. O godzinie 13:30 zawodnicy wystartują z Rynku w Kazimierzu w kierunku Skowieszynka na trasę o długości 10 km.

Zapisy już się rozpoczęły. Zgłoszenia do biegu przyjmowane są online poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej www.biegkazimierzdolny.pl w sekcji Zapisy. Do końca roku pakiet startowy w promocyjnej cenie. Na liście startowej jest już 33 nazwiska.

- Radzę - pospieszcie się, naprawdę warto. Grad medali i nagród gwarantowane... – zachęca na Facebooku dyrektor biegu Maciej Polkowski były redaktor naczelny "Przeglądu Sportowego".

Do grona ambasadorów imprezy dołączył Jacek Magiera, były zawodnik Legii, w której rozegrał 176 meczów na pozycji pomocnika i obrońcy; były kapitan reprezentacji Polski U-17, która w finałach mistrzostw świata w 1993 roku pod kierunkiem Andrzeja Zamilskiego zajęła 4. miejsce.

Organizatorem biegu jest DEM’a Promotion Polska.

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

 • GG.
  Czy wszystko w naszym kraju musi byc opatrzone religia lub polityka? Czy bez wchodzenia nie powiem gdzie ksiezom i politykom nic nie mozna zrobic czy zorganizowac?
  • fan patronatu
   Oczywiście, że musi. Właśnie wymyślam jakiś świety patronat dla mojej sławojki i nie umiem wpaśc na odpowiedni - pomoże kto?
 • MACIEJ P.
  I jeszcze jedno - jak mawiał porucznik Columbo - Jacek Magiera jest aktualnie I trenerem warszawskiej Legii i dzięki niemu drużyna wyszła błyskawicznie z kryzysu!

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę