Rozpoczęły się zapisy do II Kazimierskiego Biegu im. Jana Pawła II

Skomentuj (3)

Rozpoczęły się zapisy do II Kazimierskiego Biegu im. Jana Pawła II. Do końca roku pakiet startowy w promocyjnej cenie. 

II edycję Biegu Kazimierskiego zaplanowano na 14 maja 17 r. O godzinie 13:30 zawodnicy wystartują z Rynku w Kazimierzu w kierunku Skowieszynka na trasę o długości 10 km.

Zapisy już się rozpoczęły. Zgłoszenia do biegu przyjmowane są online poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej www.biegkazimierzdolny.pl w sekcji Zapisy. Do końca roku pakiet startowy w promocyjnej cenie. Na liście startowej jest już 33 nazwiska.

- Radzę - pospieszcie się, naprawdę warto. Grad medali i nagród gwarantowane... – zachęca na Facebooku dyrektor biegu Maciej Polkowski były redaktor naczelny "Przeglądu Sportowego".

Do grona ambasadorów imprezy dołączył Jacek Magiera, były zawodnik Legii, w której rozegrał 176 meczów na pozycji pomocnika i obrońcy; były kapitan reprezentacji Polski U-17, która w finałach mistrzostw świata w 1993 roku pod kierunkiem Andrzeja Zamilskiego zajęła 4. miejsce.

Organizatorem biegu jest DEM’a Promotion Polska.

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

 • GG.
  Czy wszystko w naszym kraju musi byc opatrzone religia lub polityka? Czy bez wchodzenia nie powiem gdzie ksiezom i politykom nic nie mozna zrobic czy zorganizowac?
  • fan patronatu
   Oczywiście, że musi. Właśnie wymyślam jakiś świety patronat dla mojej sławojki i nie umiem wpaśc na odpowiedni - pomoże kto?
 • MACIEJ P.
  I jeszcze jedno - jak mawiał porucznik Columbo - Jacek Magiera jest aktualnie I trenerem warszawskiej Legii i dzięki niemu drużyna wyszła błyskawicznie z kryzysu!

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2021. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2021. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Pokaż stopkę