Rowerem na Święto Wina

Skomentuj (2)

Jedną z atrakcji tegorocznego Święta Wina, które odbędzie się 23 maja na janowieckim zamku, będzie rajd rowerowy szlakiem winnic Małopolskiego Przełomu Wisły. W tym roku trasa do Janowca poprowadzi jednak z … Opola.

Jak podaje prezes Stowarzyszenia Winiarzy MPW Wojciech Włodarczyk szlak rajdu jest dopiero w stadium wytyczania. Dokładną jego trasę wytyczy znany lubelski cyklista, redaktor Polskiego Radia Lublin Piotr Wróblewski. Szczegóły poznamy jednak dopiero podczas Święta Wina, na które redaktor Radia Lublin przyjedzie wraz z grupą cyklistów z Opola. Stąd bowiem startuje 23 maja rajd rowerowy do Janowca - przyjazd na miejsce planowany jest na godzinę 17:00.

Oczywiście, jeśli są chętni, aby przyłączyć się do rajdowej ekipy, to nie jest za późno.  O 8:30 w sobotę 23 maja należy stawić się ze swoim rowerem na parkingu przy cmentarzu od strony zbiegu ulic Obrońców Pokoju i Białej w Lublinie. Rowery zostaną załadowane na ciężarówkę, a uczestnicy o 9:00 autokarem pojadą do Opola Lubelskiego. Stamtąd rowerowy rajd ruszy w kierunku Janowca. Organizatorzy z Radia Lublin zapewniają niezapomniane widoki, kiełbaski, soki i wodę. Odjazd autokaru i ciężarówki z Janowca przewidziany jest na godzinę 18:00.

Swoje uczestnictwo zgłaszać należy red. Wróblewskiemu pod numer telefonu:  508-048-240.
Polecamy tę formę rekreacji.

Skomentuj


Dodane komentarze (2)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Długi Weekend majowy 2024 zapowiada się cudownie. Będzie jeszcze lepszy, jeżeli skorzystasz z oferty specjalnej na majówkę.
Pokaż stopkę