Radosny skank w Korzeniowej!

Skomentuj (9)

W przedostatkowy karnawałowy wieczór Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa zaprasza na spotkanie z muzyką i myślą Boba Marleya. Płytami zakręci DJ Green. Początek 2 lutego o godzinie 19.00.

Przedostatkowy karnawałowy wieczór z muzyką, myślą i przesłaniem mistrza Myśli Pokoju - Boba Marleya, czyli radosny skank w Korzeniowej! 

 

- Zatańcz na luzie ten swobodny skank. Zobacz, jak my to robimy - po prostu beztrosko podskakuj - śpiewał Bob Marley.

 

Tak więc do dzieła! Poskaczmy, bawmy się i radujmy. Bądźmy razem. Korzeniowa zaprasza na świętowanie 68 urodzin Boba Marleya. Przybywajcie, a wieczór ułoży się sam!

 

- Beż żadnych zasad, bez przysiąg, róbmy to, jak nam się podoba.
Zobaczymy się na wskroś, każdego dnia płacimy ceną małego poświęcenia. Tańczmy, póki tańczyć możemy - śpiewał Bob Marley.

 

Załoga Korzeniowej zaprasza 2 lutego o godzinie 19.00! Wstęp tylko dla wtajemniczonych.

 

Tekst: Tomasz Małolepszy

Skomentuj


Dodane komentarze (9)

 • Szok
  Psie trochę się spoźniłeś ,ale nic straconego przyleć innym razem.
 • Pies spod Fary
  Ja tam się na ten skank wybiorę. I narobię hałasu na cały Korzeniowy!
 • rudzielec
  chodzi o to....ze o nic nie chodzi:)
 • hooligan
  powie mi ktos o co tu kaman dokladnie??
 • Szok
  Zgadza się słowo Marihuana zostało wymyslone w latach 30 ubieglego wieku po to by zniszczyć konopie indyjskie . Kiedys przeznaczenie konopii było zupełnie inne i były one w powszechnym użytku , olej konopny , papier , tkanina ,nawet Deklaracja Niepodległości Stanow Zjednoczonych była sporządzona na papierze z konopii .Wszystko bylo by OK gdyby nie narkomania .Służyłaby dalej jako lek itd .W kazdym razie ''wojna o konopie''została wywołana przez Lobby przemysłu drzewnego , farmaceutycznego i chemicznego . Dopięli swego i zdobyli nowy rynek.
 • Tata
  Hipisi probowali wszystkiego, z różnym skutkiem :(
  Jednak "marysi" nienawidze, bo jest kreowana na lekarstwo, zioło, lek na wszystko, a prawda jest niestety zupełnie inna: to taki sam narkotyk jak wszystkie inne, silnie uzależniający psychicznie i aktywujący psychozy. G...no do kwadratu!
 • Szok
  Hmmm pijany swoją droga myslisz że w tamtych czasach nasi mieli co popalać?chociaz ?/ a jak byl zlot hippiesów w Kazimierzu to raczej TEZ byli na haju.Który to był rok?? skleroza.
 • pijany znad Grodarza
  @ MAMA. A kto mówi o wychowaniu. Mowa jest o PRZEDNIEJ zabawie, a może i "poleci" ta " Dziwny jest ten świat " Niemen chyba też popalał. Jeśli nie, to przepraszam.
 • Tata
  Marihuana to straszne, zdradliwe g..no. Marley lubił zapalić, to wszyscy wiedzą. Ale, takie głupoty jakie wypisuje Mama, nie mieszczą się w głowie. Jak sie nie wie, to może przeczytać? Wystarczy wklepać Bob Marley, i odpowiedz w necie po 2 sekundach!

Mapa

Restauracje

Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poszukujesz noclegu na Boże Ciało 2021? Dobrze trafiłeś! Zobacz oferty noclegowe, dzięki którym bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2021.
Znamy sposób na udane Wakacje 2021! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2021. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę