Radosny skank w Korzeniowej!

Skomentuj (9)

W przedostatkowy karnawałowy wieczór Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa zaprasza na spotkanie z muzyką i myślą Boba Marleya. Płytami zakręci DJ Green. Początek 2 lutego o godzinie 19.00.

Przedostatkowy karnawałowy wieczór z muzyką, myślą i przesłaniem mistrza Myśli Pokoju - Boba Marleya, czyli radosny skank w Korzeniowej! 

 

- Zatańcz na luzie ten swobodny skank. Zobacz, jak my to robimy - po prostu beztrosko podskakuj - śpiewał Bob Marley.

 

Tak więc do dzieła! Poskaczmy, bawmy się i radujmy. Bądźmy razem. Korzeniowa zaprasza na świętowanie 68 urodzin Boba Marleya. Przybywajcie, a wieczór ułoży się sam!

 

- Beż żadnych zasad, bez przysiąg, róbmy to, jak nam się podoba.
Zobaczymy się na wskroś, każdego dnia płacimy ceną małego poświęcenia. Tańczmy, póki tańczyć możemy - śpiewał Bob Marley.

 

Załoga Korzeniowej zaprasza 2 lutego o godzinie 19.00! Wstęp tylko dla wtajemniczonych.

 

Tekst: Tomasz Małolepszy

Skomentuj


Dodane komentarze (9)

 • Szok
  Psie trochę się spoźniłeś ,ale nic straconego przyleć innym razem.
 • Pies spod Fary
  Ja tam się na ten skank wybiorę. I narobię hałasu na cały Korzeniowy!
 • rudzielec
  chodzi o to....ze o nic nie chodzi:)
 • hooligan
  powie mi ktos o co tu kaman dokladnie??
 • Szok
  Zgadza się słowo Marihuana zostało wymyslone w latach 30 ubieglego wieku po to by zniszczyć konopie indyjskie . Kiedys przeznaczenie konopii było zupełnie inne i były one w powszechnym użytku , olej konopny , papier , tkanina ,nawet Deklaracja Niepodległości Stanow Zjednoczonych była sporządzona na papierze z konopii .Wszystko bylo by OK gdyby nie narkomania .Służyłaby dalej jako lek itd .W kazdym razie ''wojna o konopie''została wywołana przez Lobby przemysłu drzewnego , farmaceutycznego i chemicznego . Dopięli swego i zdobyli nowy rynek.
 • Tata
  Hipisi probowali wszystkiego, z różnym skutkiem :(
  Jednak "marysi" nienawidze, bo jest kreowana na lekarstwo, zioło, lek na wszystko, a prawda jest niestety zupełnie inna: to taki sam narkotyk jak wszystkie inne, silnie uzależniający psychicznie i aktywujący psychozy. G...no do kwadratu!
 • Szok
  Hmmm pijany swoją droga myslisz że w tamtych czasach nasi mieli co popalać?chociaz ?/ a jak byl zlot hippiesów w Kazimierzu to raczej TEZ byli na haju.Który to był rok?? skleroza.
 • pijany znad Grodarza
  @ MAMA. A kto mówi o wychowaniu. Mowa jest o PRZEDNIEJ zabawie, a może i "poleci" ta " Dziwny jest ten świat " Niemen chyba też popalał. Jeśli nie, to przepraszam.
 • Tata
  Marihuana to straszne, zdradliwe g..no. Marley lubił zapalić, to wszyscy wiedzą. Ale, takie głupoty jakie wypisuje Mama, nie mieszczą się w głowie. Jak sie nie wie, to może przeczytać? Wystarczy wklepać Bob Marley, i odpowiedz w necie po 2 sekundach!

Mapa

Restauracje

Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2021! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Zaskocz ją na Walentynki 2021. Wyjedź razem z nim w nieznane. Zobacz oferty walentynkowe na romantyczny weekend dla dwojga.
Pokaż stopkę