Przyjdź na Rynek w niedzielę!

zobacz więcej (33)

Krystyna Prońko, Kairos, Dorota Miśkiewicz, Pati Yang,  Zespół Reprezentacyjny Disparates, NeoKlez i Naczynia wystąpią  na kazimierskim rynku w najbliższą niedzielę 18 lipca w samo południe w koncercie charytatywnym „Dwa Brzegi – powodzianom”.

- Wielka woda w gminie Janowiec n/Wisłą już opadła, ale niestety sytuacja wielu osób jest tragiczna. Dyrekcja Festiwalu Filmu i Sztuki DWA BRZEGI Kazimierz Dolny-Janowiec n/Wisłą wraz z Burmistrzem Miasta Kazimierz Dolny, mając na uwadze bardzo trudną sytuację, w której znaleźli się mieszkańcy gmin nadwiślańskich, postanowili zorganizować koncert charytatywny, pt: „DWA BRZEGI POWODZIANOM”, którego celem jest zbiórka środków pieniężnych i darów dla poszkodowanych w wyniku powodzi – organizatorzy niedzielnego koncertu zapraszają do Kazimierza, licząc na wsparcie swojej inicjatywy.

Koncert na rynku nie będzie biletowany, ale w jego trakcie od godziny 12 do 16 sprzedawane będą przez wolontariuszy specjalne cegiełki, z których całkowity dochód trafi do powodzian. Na ten cel przekazane zostaną także środki uzyskane z aukcji dzieł sztuki i wartościowych darowizn rzeczowych. W tę inicjatywę włączyli się znani z otwartych serc malarze z Kazimierskiej Konfraterni Sztuki i inni artyści z Polski. Licytowne będą m.in. obrazy olejne i pastele,album „WAJDA MOJE FILMY" z autografem autora, płyta „Psycho dancing” z podpisem Macieja Maleńczuka, cegiełki Fundacji Zacny Uczynek z autografami Władysława Bartoszewskiego i Józefa Glempa i kartki pocztowe z autografami członków kabaretu ANI MRU MRU. Wszystkie przedmioty można oglądać u nas w galerii poniżej. Jeżeli i Państwo chcieliby jeszcze przekazać dar na tę aukcję, podajemy telefon, pod którym można omówić szczegóły: 604 123 123.

Organizatorzy koncertu „Dwa Brzegi powodzianom” zachęcają także do wpłat na rzecz powodzian na specjalnie w tym celu utworzone Stowarzyszenie DWA BRZEGI konto:
BGŻ 92 2030 0045 1110 0000 0183 9800 z dopiskiem „DWA BRZEGI POWODZIANOM”


Koncert poprowadzi dyrektor artystyczny Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi Grażyna Torbicka. Zapraszamy do Kazimierza.

Skomentuj


Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Długi Weekend majowy 2024 zapowiada się cudownie. Będzie jeszcze lepszy, jeżeli skorzystasz z oferty specjalnej na majówkę.
Pokaż stopkę