Poznaj swoje możliwości w Kazimierzu

Skomentuj (20)

Jeszcze są miejsca na intensywny kurs medytacji, relaksacji i zarządzania własną energią życiową w realizacji celów zawodowych i w życiu prywatnym. Podczas ośmiogodzinnych zajęć dowiecie się Państwo, jak zapanować nad pogonią myśli, koncentrować energię na skutecznej realizacji celów, zrelaksować się i żyć w lekkości i radości!

Już w najbliższą sobotę 8 lutego  w Kazimierskim Ośrodku Kultury, Promocji i Turystyki odbędzie się kurs nauki medytacji, relaksacji i zarządzania własną energią życiową w realizacji celów zawodowych i w życiu prywatnym. Podczas zajęć nauczycie się Państwo technik, które potem sami będziecie mogli regularnie stosować w domu, aby utrzymać własne ciało i umysł w wewnętrznym spokoju. Dowiecie się, jak wzmacniać dystans do chaosu świata zewnętrznego i doświadczać spokoju umysłu, jak skutecznie aktywować energię życiową i ukierunkowywać ją na cele życiowe tak, aby odnieść sukces. Poznacie techniki medytacji i pracy z oddechem, techniki wizualizacji i realizacji celów w życiu prywatnym i zawodowym. Dowiecie się także, o co chodzi z rozwojem duchowym i jak może Wam to pomóc w życiu…


Warsztaty poprowadzi Joanna Ciurkowska - pedagog zdrowia i profilaktyki społecznej; doradca osobisty, coach nauczyciel tańca współczesnego, kinezjolog, certyfikowany terapeuta uzdrawiania duchowego SRT; certyfikowana masażystka dźwiękiem; mistrz reiki.


Więcej informacji: Telefon: 664980330, 536951877

 

Skomentuj


Dodane komentarze (20)

 • Gadka-Szmatka
  Pomijajac watek poprzedni, kobieta na zdjeciu jest piekna, nieprawdaz? I prosze sobie wyobrazic, iz ona za zamknietymi powiekami przeprwadza wizualizacje mego przyjazdu do Kazimierza Dolnego w sierpniu, po zniwach, na trojkolowym rowerku z szabla po dziadku przy boku i pod malym patriotycznym proporczykiem. I co na to konkurencja?
 • pijany znad Grodarza
  @ Jan Rokita z z Rzymu.
  Joga to satanizm. Tak stwierdzili na Jasnej Górze uczeni egzorcyści. Przekaż to Szwajcarskiej Gwardii.
 • Jan Rokita
  Egzorcyzm to też satanizm, tylko pod egidą Kościoła.
 • gadka szmatka
  co tam slychac na zascianku szanowni kazimierzaki plci obojga? jakos slabe komentarze...
 • ona
  czy to jest organizowane za pieniądze podatników?
  polecam:
  miesiecznikegzorcysta.pl
  można tu przeczytać o energii ...

 • Tadek
  A jak na razie- mamy bombowy poranek! :)
 • Tadek
  To jutro się wieczorem wzmocnię. Golonkę upiekę, ziemniaczki...
 • winokrazca
  ha bo nie zachowal rozsadku i umiaru panie Tadek, ale samo okreslenie celu to juz polowa sukcesu; dobrze sie jest potem wzmocnic by oslabienie zlikwidowac, temu sluza wina czerwone.
 • pijany znad Grodarza
  Och. Wróciłem ledwo, ale poznałem:"
  Fot. eskoczylas.pl
  "Poznaj swoje możlwości w Kazimierzu ". No. Nie swoje, ale POZNAŁEM. Kamieniolomy i strona jezdni po dawnej Komunalce. Worki ze śmieciami:
  setki butelek po alkoholu. Nazwy nie wymienię, bo nie znam angielskiego, a europosłem nie jestem. Chciałem znalezć jakiś kwit np. wplate na biednych, a tu same wypasione butelki, reklamówki po wyrobach Sarzyńskiego, weki po suszonych pomidorach.I ty sie zatrzymam, Do dzisiaj sądziłem, że sa pomidory dobre i zgniłe,a tu SUSZONE.
  Worki i ich śmiecie sa zamarzniete. Niech no tylko ZAKWITNĄ, bo luty ciepły.
 • pijany znad Grodarza
  hmm. "Życiowy cel".
  BY LUDZIOM ŻYŁO SIĘ LEPiej.
  ps, mam problem z ustaleniem gościa, który to mógł / po Jezusie/ je wypowiedzieć. Moim zdaniem mógł to być Jarosław Kaczyński albo Karol Marks.
  Czy .... " o czasie i wyskoiego gatunku". Moim zdaniem mogli ..... . Stać jest Tego i Tamtego na takie zachowania. Ja piję PODŁE gatunki, acz SKUTECZNE.
 • Tadek
  Mój jeden znajomy kiedyś latem dystansował się nieprzerwanie przez tydzień. Ukierunkował się- co prawda- na cele życiowe, ale nie był w stanie do nich dojść :)
 • gandlarz winem
  jedna ze skutecznych technik by ...wzmacniać dystans do chaosu świata zewnętrznego i doświadczać spokoju umysłu, jak skutecznie aktywować energię życiową i ukierunkowywać ją na cele życiowe tak, aby odnieść sukces... jest picie z umiarem, nie za duzo, o czasie i wyskoiego gatunku.
 • Tadek
  Ja oglądam wyłącznie "Podróże Makłowicza". Tam nie pokazywali nigdy żadnego członka PiS. Ani żywego, ani w formie potrawy.
 • pijany znad Grodarza
  @ Tadek. Dziwię się Twojemu pytaniu.
  Przecież tu chpodzi o telewizor. Po prostu : " WYŁĄCZ TELEWIZOR", a od ""wzmacnianie dystansu do chaosu świata zewnętrznego" do "odnoszenia sukcesów " masz zapewnione.
  Aha. Zapomnialem dodać,że wtedy wyłaczamy telewizor, kiedy w programie zapowiedziany jest udział CZŁONKA PiS.
 • Tadek
  Ja do odcinania sie od szumów używam stoperów (nie mylić ze stoperanem)
 • Taka tam
  może to ten słynny acz nikomu bliżej nieznany dżender ?
 • Małgośka
  może chodzi o to, aby umieć się odciąć od szumu informacyjnego i skupić na robocie?
 • Ulka
  Dobrze się ma, dobrze :-)
 • Tadek
  Jak się ma "wzmacnianie dystansu do chaosu świata zewnętrznego" do "odnoszenia sukcesów"?
 • walwawer
  kolejna sekta

Mapa

Przewodnicy i piloci, zwiedzanie miasta

Kazimierz-Tour.pl


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poszukujesz noclegu na Boże Ciało 2021? Dobrze trafiłeś! Zobacz oferty noclegowe, dzięki którym bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2021.
Znamy sposób na udane Wakacje 2021! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2021. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę